Přihlásit se

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 bezpečnostní aktualizace (02 dub 2024)

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Přístup k článku pro registrovaného uživatele skrz

27. říj 2014 03:01 #118662
Dobrý den,
mám teoretickou otázku, na kterou jsem zatím nenašel odpověď (3 hodiny googlování):
mám vytvořený článek, který je určen jen registrovanému uživateli. Rád bych mu poslal odkaz na tento článek skrz mail tak, aby NEMUSEL vyplňovat jméno a heslo a článek viděl přímo jako přihlášený uživatel.
Je něco takového možné?
Předem díky za odpověď.

27. říj 2014 16:51 #118665
Odpověď od hrackar
Pokročilý uživatel
Dobrý den,

to co chcete Joomla! běžně neumí a minimálně by na to bylo potřeba napsat plugin, né-li spíše komponentu, která by spolupracovala s com_users a pomocí pluginu pak následně zajistit funkci, kterou potřebujete.

Ovšem to se bavíme o věci na zakázku. V rámci hotových rozšíření osobě neznám žádné, které to umí. Zkuste případně hledat na extensions.joomla.org
Poděkovali: Worech

27. říj 2014 19:59 #118666
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
Čisto teoreticky: Je ten článok tak tajný? = vytvoriť článok v kategórii len pre usera a poslať link - nezverejňovať v menu ( prípadne v skryté menu ). Využiť ACL nepôjde? = každý user vlastná group ... ( pre koľko userov to má fungovať )
Alebo ako píše "hrackar" pohľadať na JED = kombinácia Content Restriction a Auto Login .

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje
Poděkovali: Worech

28. říj 2014 00:07 #118669
Odpověď od Worech
Návštěvník
Hrackari i fire150,
díky moc za odpovědi.
O možnostech Joomly! jsem si to myslel, ale říkal jsem si, zda jsem nevynechal nějakou z kombinací.
O té tajnosti-podobně jsem uvažoval, jde o to, že registrovaný uživatel má registraci platnou jen nějakou dobu, ale vlastně jasně-tudy by mohla vést cesta! Řádově desítky uživatelů, trochu hrotka na hlídání.
Na JEDye se podívám, díky za tip.
Zdar Vašemu konání!

Powered by Fórum