Přihlásit se

Radon Gallery, RADON Template

25. čvc 2014 09:37 #117172 od Jakub
Radon Gallery, RADON Template vytvořil uživatel Jakub
Ahoj, potřeboval bych poradit:
1. small gallery v RADON Template. Vždycky když na stránkách otevřu fotku tak ztmavne celá stránka po pohybu myši nachvilku zesvětlá (standartní zobrazení) a pak zase ztmavne čím to můžu odstranit? ( www.tulkovi.cz/svatba )
2. Používám EasyPHP-DevServer-14.1VC9. Při nakopírovaní joomla RADON přímo do složky: localweb mě přestane fungovat slider - celej se rozsype po celé stránce. Jestli ho dám do "podsložky (svatba) tak vše funguje normálně. Něco mě tam chybí?

Díky za rady

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

25. čvc 2014 11:33 - 25. čvc 2014 11:38 #117174 od Bong
Odpověď od Bong
2. Nekopírujte. Pro přenos a obnovení použijte Akeeba Backup a kickstart.php. Jinak ten problém bude vždy mezi počítačem a židlí.Mimochodem v podsložce byste to mít měl. Co budete dělat až bude třeba mít těch webů 20?

1. Ztmavnout má, ale pod obrázkem. Proč si nestáhnete Shaperu Quickstart Pack Joomla 3 a nenainstalujete? Pak vám stačí smazat demo obrázky a články, nakopírovat tam ty vaše a je to. Hledáním strávíte víc času

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. čvc 2014 11:59 #117176 od Jakub
Odpověď od Jakub
Quickstart pack jsem si nainstaloval a pomocí něj to nahrál a právě do galerie jsem nakopíroval ty obrázky. Vše fungovalo, ale při druhým použití (boužel 1.web jsem si pokazil) mě to tmavne nad fotkama. Akeeba Backup mě nejde nahrát < Vyskytla se chyba při nahrávání souboru na server > Řídil jsem se pomocí tohoto návodu:
www.siteground.com/tutorials/joomla/akeeba-backup.htm