Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Modul nemá možnost class suffix

29. čvn 2014 21:26 #116802
Modul nemá možnost class suffix od Ondřej Kolich
Uživatel
Ahoj,
po dlouhé době jsem narazil zase jednou na problém se kterým neumím hnout. Vytvořil jsem si vlastní modul, který bez problémů plní svůj úkol. Dnes jsem ale zjistil, že potřebuji přidat class suffix tomuto modulu (je to z důvodu jisté vlastnosti šablony) a Joomla mi tuto možnost v Rozšířených parametrech nenabízí. Pokud si ale vytvořím přímo v Joomle nějaký Custom HTML module, nabídne mi to v Rozšířených možnostech class suffix bez problémů. Nevíte jak donutit joomlu, aby mi jej nabízela i u toho mého custom modulu?

Předem moc děkuji za odpověď.

29. čvn 2014 22:34 #116806
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste nejprve hledat, odpověď máte obratem: www.google.cz/search?q=class+suffix+modul

Pro nás blbé to popsal už kdysi Fenris: www.fenris.cz/clanky/item/kdyz-schazi-po...o-piponu-tidy-modulu

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

30. čvn 2014 10:18 #116809
Odpověď od Ondřej Kolich
Uživatel
Google jsem zkusil, ale ty výsledky jsou všechny o používání class suffix v modulech joomly, nebo v Custom html modulu, takže mi byly na nic. Ten druhý odkaz ale podle všeho obsahuje přesně to co potřebuji. Díky moc! :)

Powered by Fórum