Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Špatný tvar odkazu na Facebooku

20. kvě 2014 16:38 #116186
Špatný tvar odkazu na Facebooku od tovarnik
Návštěvník
Ahoj / Dobrý den,

když postuji příspěvek na Facebooku (zkopírovat adresu článku z webu, který běží na Joomle a vložení do statusu na FB), nezobrazí se to dobře. Open Graph bych měl mít nastavený dobře. Každopádně debugger Facebooku píše, že:

"The 'og:url' property should be explicitly provided, even if a value can be inferred from other tags.
Inferred Property The 'og:title' property should be explicitly provided, even if a value can be inferred from other tags."

Pokud to ovšem projedu třeba jiným checkerem ( ogp.spypixel.com/Pogo/checker/index.php ), vše vypadá naprosto ok.
Postování na jinou soc. síť (třeba LinkedIn) funguje v pořádku.

Nevíte, kde by mohla být chyba?

Jedná se o tento web (např. i konkrétní odkaz an článek - www.start2cloud.com/news/item/593-google...s-for-google-vr-tech ). Joomla 3+

Moc děkuji za jakoukoliv dobrou radu.

20. kvě 2014 18:25 #116188
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Mi prijde manualni postovani na FB neprakticke, kdyz k tomu na FB je aplikace RSS Graffiti a netreba se starat.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

20. kvě 2014 22:18 #116191
Odpověď od Bong
Moderátor
Souhlas. Dělat tohle ručně je pro masochisty. Obvzlášť když do dáváte na více sítí...

Můžete použít například komponentu AutoTweetNG. Tam si jen nastavíte co se kam má posílat a hotovo.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. kvě 2014 22:42 #116192
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel

Bong napsal: Můžete použít například komponentu AutoTweetNG. Tam si jen nastavíte co se kam má posílat a hotovo.

S komponentou AutoTweetNG bych nespechal. Jsem ji instaloval (PRO i Free verzi) na J3.3.0 a rozbombardovalo mi to tabulky v DB a v administraci to na me hulakalo error, pomohlo az prehrani joomla packem. Predpokladam, ze tato komponenta si s J3.3 asi nerozumi. Ale nejak jsem to nezkoumal.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

20. kvě 2014 23:23 #116193
Odpověď od tovarnik
Návštěvník
Díky za odpovědi. Ale pokud to chápu dobře, tak ty komponenty to řeší v rámci backendu. Neřeší to, že někdo příjd ena web, zkopíruje adresu (nebo klikne na sdílecí tlačítko) a postne to k sobě na Facebook.

21. kvě 2014 09:12 - 21. kvě 2014 09:14 #116194
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Ano, pres RSS se automaticky postujete k vam na FB (aplikace RSS Graffiti). FB, Twitter, G+, atd (s komponentou AutoTweetNG). Je to v ramci backendu.

PS z frontendu jsem zkusil sdilet ten vas odkaz na FB a normalne sdilim.

Co tedy vlastne resite.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

Powered by Fórum