Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Hledám kodéra pro Joomla!

14. kvě 2014 17:55 #116096
Hledám kodéra pro Joomla! od Lucie
Uživatel
Hledáme do svého týmu člověka, který přinese novou invenci a má zájem o dlouhodobou spolupráci na pozici:
  • externí kodér

Přehled požadovaných vlastností, co by měl umět dobrý kodér:
1. HTML, CSS,
2. JavaScript,
3. PHP,
4. Dodržování pravidel přístupnosti a použitelnosti,
5. Povědomí o SEO,
6. Znalost práce s grafickým programem (Photoshop),
7. Umění kódovat pro nějaký CMS (WordPress, Joomla!, Drupal),
8. Sémantika,
9. HTML5, CSS3, jQuery, AJAX (JavaScript + XML), MySQL, mobilní web design, zkušenost z responsivním designem, minimálně rok zkušeností, znalost angličtiny minimálně na úrovni čtení dokumentace a další.

Pozice je vhodná pro zkušené kodéry, kteří mají za sebou praxi s redakčními systémy (WP, Drupal, Joomla apod.), umí „nahodit“ web, provádět úpravy webů. Daný člověk musí znát SEO standardy, musí umět navrhnout konkrétní změny (tvorba SEO analýz). Preferujeme komplexní osobnost s pokročilou orientací ve všech výše uvedených oblastech.

Spolupráce: externě

Pracovní náplň
• Kódování nových webů.
• Provádění ladění zdrojového kódu dle instrukcí.
• Veškeré činnosti spojené s úpravou obsahu webu
• Úpravy webů (práce s redakčními systémy).
• SEO (tvorba analýz a doporučení pro ladění webů klientů).
• Základní správa PPC.
• Práce s Google Analytics.
• Návrh klíčových slov pro optimalizaci.

Požadavky na uchazeče:
• Znalost SEO a orientace ve webových standardech.
• Výborná znalost (X)HTML a CSS včetně specifik vykreslování v jednotlivých prohlížečích.
• Povědomí o obecných zásadách použitelnosti (usability), přístupnosti (accessibility) a sémantiky (X)HTML kódu.
• Schopnost samostatně převést dodané grafické návrhy do validního (X)HTML (bez použití WYSIWYG editoru).
• Zkušenostmi s publikačními systémy (WP, Joomla, Drupal aj.).
• Základní znalost PHP.
• Alespoň základní znalost JavaScriptu, Ajaxu.
• Zkušenosti s tvorbou analýz, návrhem řešení a hodnocením efektivity.
• Zkušenosti s PPC.
• Znalost Google Analytics.
• Důraz na kvalitní práci, samostatnost a zodpovědnost.
• Přátelská osobnost s novými nápady.

V případě zájmu, mě prosím kontaktujte do zpráv.

13. říj 2019 15:28 #140898
Odpověď od Klabzuba
Uživatel
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, píšete o pracovní pozici a o tom PPC... používáte taky PPC? Nejedná se mi o práci kodéra, ale chtěl jsem se zeptat, jestli náhodou nemáte zkušenosti s nějakým PPC generátorem. Pro klienty dělám weby a občas mě o PPC někdo požádá, ale zatím jsem to odmítal, moc se tím nechci zabývat. Ale našel jsem nedávno, že už jsou nějaké PPC generátory, např. ppcgenerator.pro/cshttps://ppcgenerator.pro/cs Ale nemám s tím vůbec žádnou zkušenosti, takže nedokáži říct, jestli to někomu pomůže, resp. jestli bych to pro klienty tímto způsobem spravoval dobře. Nevíte náhodou?
Díky moc za zprávu,
P.K.

Powered by Fórum