Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

registrace novych uzivatelu

12. kvě 2014 10:39 #116055
registrace novych uzivatelu od premag
Začátečník
Mam web vytvoreny ve stylu - pokud nekdo chce cist starnky, musi se zaregistrovat.
Defaultne to funguje tak, ze navstevnik klikne na registraci (vyplni udaje o sobe + mesto) - mesto jsem pridal jako povinny udaj pri registraci.
Jakmile navstevnik registraci povrdi, spravce dostane mail s jeho inicialy.
Rad bych aby spravce dostal v tom mailu jeste informaci o meste.

Vedeli byste jak to pridat do toho mailu?
Myslim, ze to bude asi pres nejakou php funkci v kodu. Zkousel jsem to ale nevyznal jsem se v tom.

Verze joomly 3.3
Diky

12. kvě 2014 23:09 #116059
Odpověď od Cony
Moderátor
Nepíšete jak máte přidané to město (standardní plugin Joomla nebo nějaké rozšíření).
V podstatě mne napadají tři řešení
1/ jak píšete, PHP funkce - zřejmě máte na mysli úpravu kódu Joomly - tou cestou bych nešel, přijdete o možnost aktualizací.
2/ Vytvořit pro Joomlu plugin toto zajišťující - z hlavy Vám ale nepovím zda je to vůbec realizovatelné, musel by se projít zdroják a možnosti, které poskytuje.
3/ Použít nějaké rozšíření s vlastním systémem registrace (Community builder apod.). Ty jsou ale obvkle poměrně rozsáhlá, stojí tedy za zvážení, zda nepůjdete s kanónem na vrabce...

12. kvě 2014 23:52 #116060
Odpověď od premag
Začátečník
nasel jsem php prikaz v souboru
www.web.com\language\cs-CZ\cs-CZ.com_users.ini

je to tento kod:
COM_USERS_EMAIL_ACTIVATE_WITH_ADMIN_ACTIVATION_BODY="Vážený správce,\n\nNa %s se zaregistroval nový uživatel.\nUživatel provedl ověření své e-mailové adresy a žádá vás o schválení účtu.\nZde jsou údaje o jeho účtu:\n\n Jméno : %s \n E-mail: %s \n Uživatelské jméno: %s \n\nÚčet můžete aktivovat kliknutím na následující odkaz:\n %s \n"

Zkousel jsem tam pridat
Město: %s \n
City: %s \n

ale nic nefunguje. Kdyz jsem to tam pridal tak se overeni pomoci kliknuti nezdarilo - asi se tam nepredala spravna promenna.

Mate nejaky tip?

13. kvě 2014 14:05 #116066
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
No ono to asi bude treba pridať aj do iného súboru. Hádam: niekde v komponente "com_users", prípadne dotaz na výpis z DB. Ten email je potrebný?. Pokiaľ viem tak v administrácii webu v správcovi používateľov vydíte jeho všetky vyplnené polia

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

08. lis 2014 17:04 #118817
Odpověď od Vojtěch Kocián
Pokročilý uživatel
Přišel někdo na to?

Potřeboval bych to do J2.5

Když se uživatel zaregistruje, přijde mi na mail toto:
Code:
Vážený správce, Nový uživatel 'JMENOPRIJMENI', uživatelské jméno 'NICK', se zaregistroval na WEB.

Potřeboval bych tam ještě vložit jeho mail, který zadal při registrace.

Věděl by někdo jak?

Díky

08. lis 2014 17:17 #118818
Odpověď od Vojtěch Kocián
Pokročilý uživatel
Zde se to řešilo, ale nefunguje mi to.
Code:
http://stackoverflow.com/questions/20598320/edit-joomla-registration-admin-email

Powered by Fórum