Neukládaná naformatovaného textu v článku do DB

David
10. dub 2014 22:34 #115478
Zdravím,
setkal se už někdy někdo s nečím takovým že v WYSWING editoru si upravíte text (tagy) tak jak potřebujete a pak dáte uložit a když se podíváte na frontend tak je vše slité do jednoho bloku?

Mě se to ted stallo u komponenty k2 a nevím čím to může být :(

Poradil by mi někdo

P.S. ani když vypnu všechny pluginy a nechám zaplý jen ten žádný editor i přes to se mi to do db neuloží tak jak potřebuji

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Bong
11. dub 2014 06:30 #115482
Neuloží do databáze, nebo nezobrazí správně?

V prvním případě máte někde něco nastaveno špatně. Třeba filtrování textu v Joomle nebo editoru. Ve druhém záleží na vaší použité šabloně.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Odpověď od David
11. dub 2014 08:55 #115485
To vím, že mám někde něco špatně nastaveno ale nevím kde a co by mohlo být špatně nastaveno.

Nainstaloval jsem JCE i JCK editory protože jsem nevěděl který z nich vkládá bez problému iframy do textu. Ted jsem je odinstaloval a přestalo mi to fungovat.

V DB je to ovšem uloženo správně tak nevím proč se mi to nenačítá do šablony. Články které jsem dělal dříve se normálně zobrazují.

Děkuji za jakékoliv rady

Odpověď od Bong
11. dub 2014 09:35 - 11. dub 2014 09:37 #115486
Pokud je v DB vše správně uloženo, zkuste změnit šablonu na nějakou výchozí. Nebo lépe dejte i odkaz na stránku s chybou aby bylo možné poradit co to způsobuje.

Pozn.: i když si myslím, že to bude spíše nastavením filtrování textu v Joomle a zakázaným prvkům v editorech...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Odpověď od David
11. dub 2014 10:15 #115489
Stránky jsou bohužel zaheslovány a musí tak i zůstat takže nemůžu poslat odkaz protože bych musel zveřejnit i přístupové údaje což je nepřípustné v tuto chvíli.

Filtrování textu? jak tohle nastavím? nezobrazujemi to ani tagy jako p br apod.

tady je ale kod který jsem ted vytáhl z db:
<p>LinkedIn tento měsíc spustil oficiální certifikační program pro personalisty. Ti mají nyní možnost obdržet titul LinkedIn Certified Professional – Recruiter. Josef Kadlec, IT headhunter a autor knihy People as Merchandise: Crack the Code to LinkedIn Recruitment, je prvním Čechem, který tento titul získal. Je zatím jediným certifikovaným recruiterem nejen v České republice, ale dokonce v celém regionu CEE. Za celou redakci HR News gratulujeme.</p>
<p>Certifikace spočívá ve složení testu v některém z certifikovaných pracovišť LinkedInu, které se u nás nachází v Brně. Test prověřuje obecné znalosti LinkedInu, tak i znalosti korporátní placené verze LinkedIn Recruiter. LinkedIn prověřuje schopnost vyhledávání a kontaktování pasivních a aktivních kandidátů, posilování obchodní značky a atraktivity pro potenciální zaměstnance, práce s kandidáty v LinkedInu v průběhu celého procesu nebo také práci s LinkedIn inzercí, která funguje trochu jinak než jsou personalisté zvyklí z běžných pracovních inzertních serverů.</p>
<p>V souvislosti s touto certifikací jsme se Josefa zeptali na tři otázky:</p>

a takhle se zobrazuje na webu:
<div class="itemFullText"> LinkedIn tento měsíc spustil oficiální certifikační program pro personalisty. Ti mají nyní možnost obdržet titul LinkedIn Certified Professional &ndash; Recruiter. Josef Kadlec, IT headhunter a autor knihy People as Merchandise: Crack the Code to LinkedIn Recruitment, je prvním Čechem, který tento titul získal. Je zatím jediným certifikovaným recruiterem nejen v České republice, ale dokonce v celém regionu CEE. Za celou redakci HR News gratulujeme. Certifikace spočívá ve složení testu v některém z certifikovaných pracovišť LinkedInu, které se u nás nachází v Brně. Test prověřuje obecné znalosti LinkedInu, tak i znalosti korporátní placené verze LinkedIn Recruiter. LinkedIn prověřuje schopnost vyhledávání a kontaktování pasivních a aktivních kandidátů, posilování obchodní značky a atraktivity pro potenciální zaměstnance, práce s kandidáty v LinkedInu v průběhu celého procesu nebo také práci s LinkedIn inzercí, která funguje trochu jinak než jsou personalisté zvyklí z běžných pracovních inzertních serverů.V souvislosti s touto certifikací jsme se Josefa zeptali na tři otázky:</div>

Odpověď od David
11. dub 2014 10:55 #115491
Ještě můžu poslat jak to vypadá

Odpověď od prontik
11. dub 2014 14:59 #115493

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.
Poděkovali: David

Odpověď od David
11. dub 2014 16:56 #115495
Děkuji přesně tohle jsem potřeboval :)