Přihlásit se

nefunkční Jtag member directory

30. bře 2014 15:10 - 30. bře 2014 15:10 #115273 od Kdyrja
nefunkční Jtag member directory vytvořil uživatel Kdyrja
Dobrý den měly sme na našem webu joomlu 2.5 a všechno dobrý všechno fungovalo a pak sem u známeho viděl joomlu 3.2.3 v plnym provozu a říkám super to musím taky zkusit tak jsem jí hned nahrál. Všechno fungovalo, akorát vzhled se krapet rozhodil tak jsem našel jinej a taky funguje parádně. Ale přestal mi fungovat Jtag member directory. Vždy mě to po kliknutí na stránce napíše chybu a po té přesměruje na hlavní stránku. Zkoušel jsem rozné updaty,... ale nic. A když ho otevřu v administraci a dám nahoře v pravo nastavení tak na mě vyskočí nová stránka kde je napsáno pouze: Note: Sort by ' Custom ' means you can provide order of members manually. You can provide this order at members list

Prosím o radu nebo nějaký nový pluing co by byl hodně podobný. Potřebuju na stránkách udělat členy kde budou jejich fotky a jména a po kliknutí na jméno se zobrazí jeho karta kde bude třeba email, telefon,.... + nějaké jeho fotky. Děkuji mockrát

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

30. bře 2014 16:07 - 30. bře 2014 16:14 #115274 od Bong
Odpověď od Bong
Nemůžete jen tak zbrkle aktualizovat mezi verzemi a myslet si, že to nějak vyjde. Myslím, že máte docela štěstí... :). Škoda, že nepíšete co je to "nahrál". Pokud nemáte nainstalováno a aktualizováno korektně nemusí vám lecos fungovat.

Pokud vám komponenta a modul nefunguje, odinstalujte je a nainstalujte si poslední verzi určenou pro vaši Joomlu. extensions.joomla.org/extensions/clients.../members-lists/18687 a opravte )nebo znova vytvořte) položku menu ve frontendu, která na rozšíření odkazuje. Podobná rozšíření naleznete na stránce: extensions.joomla.org/extensions/clients...nities/members-lists

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

30. bře 2014 16:43 #115275 od Kdyrja
Odpověď od Kdyrja
No všechno až na pár věcí je funkční, ale všechno jsem to už opravil, aktualizoval,... ale ten Jtag member directory prostě nefunguje, mám nejnovější verzi i novou položků v menů sem vytvořil. Všechno odinstaloval a pořád to samé.

Nebo možná mi poradíte takto, předělávám náš starý web do joomly, protože starý nevyhovoval a potřebuju uděla členy jako jsou tady www.odolens-riders.cz/odhaleni/
Pár obrázků a když na jeden kliknu tak se mě zobrazí více o daném uživateli (motorkáři) třeba by to šlo i jinak

30. bře 2014 18:48 #115276 od Bong
Odpověď od Bong
Jestli se jedná jen o to co vidím na příkladu, není potřeba žádná komponenta. Tohle uděláte za chvíli pomocí článků.

Odinstaloval jste komponentu a modul opravdu pořádně? Smazaly se i původní tabulky databáze patřící ke komponentě? Máte tam navedené uživatele znova?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

30. bře 2014 19:11 #115278 od Kdyrja
Odpověď od Kdyrja
myslel jsem si že to půjde i jinak, ale bohužel jsem v joomle začátečník. Já se zajímám spíš o HW a mobily takže by stačil nějakej jednodušší návod.

A k tomu Jtag member directory, pouze jsem dal rozšíření> správce rozšíření> pátrání a odinstaloval to Jtag member directory + Jtag member directory category. A potom jsem to opět nainstaloval.