Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Hlavní strana, článek, odkaz = blazen

17. bře 2014 06:11 #115036
Hlavní strana, článek, odkaz = blazen od Radek Jančev
Uživatel
Ahoj vsichni, uz mi asi hrabe. Zabyvam se tim uz asi druhy den a vim, ze sam to uz nevymyslim. Mam stranky www.afbcaslav.cz/afb_new . Koupil jsem si "sablonu" a cely site i se sablonou nainstaloval. Sablona (demo): www.shape5.com/demo/newsplace/ . Potreboval bych, aby se mi vsechny clanky, co jsou u me na hlavni strane zobrazovaly samostatne ve strance tak, jako na demu, co jsem posilal odkaz. Kdyz na svem site na hlavni strane kliknu na jakykoliv clanek, tak se mi zobrazi na hlavni strance. Kdyz to same udelam na demu - napr. kliknu na "No to War on Iraq" (dole), tak se jim to zobrazi tak, jak cbyh to chtel i ja - samostatne. Pisu to asi jako tatar, ale probdela noc...:-/. Predem dekuji za pomoc...

17. bře 2014 09:05 #115038
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Dle mého se Vám článek nezobrazuje na hlavní stránce, ale máte pouze na všech Vámi použitých stránkách zapnuto zobrazení modulů stejně jako na hlavní stránce.

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

18. bře 2014 06:18 #115065
Odpověď od Radek Jančev
Uživatel
Dobre rano,
dekuji z aradu, ale tim to bohuzel asi neni...zrejme tedy. Např. modul DJ Image slider mam nastaveny jen na (Rozsireni - Spravce modulu) Main menu - Domů. Nikde jinde.

18. bře 2014 07:48 #115066
Odpověď od Bong
Moderátor
Pro články na hlavní straně si vytvořte kategorii a položku menu (třeba skrytou) a zobrazení modulů si nastavte. Nebo využijte rozšíření Advanced Module Manager...

www.joomlaportal.cz/index.php/forum/advs...name=1&childforums=1

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

19. bře 2014 06:30 #115077
Odpověď od Radek Jančev
Uživatel
DObre rano,

dekuji obema za rady. Posledni rada resi muj problem. Jeste jsem nemel cas poradne Advanced Module Manager vyzkouset, ale vypada to dobre. Jeste jednou obema dekuji za ochotu.

Powered by Fórum