Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nainstalovana sablona je prázdná

09. bře 2014 19:56 #114907
Nainstalovana sablona je prázdná od kabelac
Návštěvník
Předem se omlouvám za začátečnický dotaz, tedy ... :
Našel jsem si na 10templates.com/ krásnou šablonu. Když ji nainstaluji, tak se mi jeví prázdná (například nejede slideshow fotek) a podobně jako na livedemo. když jsem se na ni díval přes FTP na mém serveru tak tam jsou.
Live demo: joomla.10templates.com/night-hotel/
Moje instalace: joomla.ludek.info/

Díky za info
Luděk

09. bře 2014 20:28 #114910
Odpověď od Daniel Dubaj
Začátečník
A nie je to tým, že predmetný ,,slideshow" nemáte na svojej inštalácii zverejnený v nejakej pozícii, ktorú zobrazuje na na stránke? Ide o to, že keď nainštalujete template, zmeníte vzhľad stránky, ale nie nastavenie pozícii v šablóne atď. Na to niektorí tvorcovia majú dema šablón, ktoré sa nainštalujú priamo s nejakou verziou joomly (tie sú však väčšinou platené).

Dart Club Žilina ... stránky o Žilinských šípkach

09. bře 2014 20:36 #114911
Odpověď od kabelac
Návštěvník
No já jsem jenom nainstalovat Joomla a pak tu šablonu nic jiného jsem nedělal. Klidně se mi na to podívejte
přihlášení je admin/admin

09. bře 2014 20:38 #114912
Odpověď od kabelac
Návštěvník
mám pocit, že tam žádné moduly, které bych mohl zveřejnit nepřibyli.

09. bře 2014 21:02 #114913
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
no dle mého tato šablona ve Free verzi toto nemá.
Přímo na stánce výrobce máte odkaz na verzi Pro, kde jsou všechny další funkcionality zpřístupněny.
Ale bude to za $19.99USD.
Najděte si jinou, ale žádná nefunguje tak jak asi čekáte "nahraju šablonu a je hotovo" .... ;o)

09. bře 2014 21:16 #114914
Odpověď od Daniel Dubaj
Začátečník
Ja som si tú šablónu nainštaloval a je to aj vo free verzii, teda tá slideshow. Mne ju na stránke zobrazilo. Skúste pozrieť cez ftp, či máte v zložke templates/nighthotel-10templates.com/images/ nejaké obrázky nahraté, tie by sa mali zobrazovať, vyzerá to, že sú súčasťou background stránky :huh:

Dart Club Žilina ... stránky o Žilinských šípkach

Powered by Fórum