Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

nedokončení instalace joomla 3.2

02. bře 2014 08:52 #114768
nedokončení instalace joomla 3.2 od charlie.ii
Uživatel
mám problém.. netušite někdo, proč nejde dokončit instalace ? projedu první tři body, vše se tvaři jako v pořadku, dám instal, projede tabulka jakože se to instaluje a naskočí opět strana "Overview"..... data např k databazi jsem kontroloval snad 5x, vše ostaní vypadá taky jako v pořádku, ale prostě to nejede, už jsem to zkoušel i v jiným prohlížeči a stejný.. dik za radu

16. zář 2015 23:01 #123441
Odpověď od sUNSHINE02
Uživatel
Zdravím Vás,

mám stejný problém.Vše se instaluje do posledního bodu, ale pak místo smazání instalační složky znovu vyzývá opět k instalaci. Už jste nějak vyřešil tento problém? U podpory k šabloně se výrobce tváří, jakože je vše v pořádku a nemohu s tím hnout. Díky za případnou odpověď.

16. zář 2015 23:20 - 16. zář 2015 23:22 #123443
Odpověď od Bong
Moderátor
Jaké šablony? Jak to instalujete, tedy spíše na web nahráváte? Jako ZIP, pak rozbalíte a spustíte instalaci? Kde hostujete? Má váš hosting dostatek systémových prostředků?

Něco podobného jste procházela? ... www.google.cz/search?q=newerending+installation+joomla

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: sUNSHINE02

19. zář 2015 15:24 #123472
Odpověď od sUNSHINE02
Uživatel
Dobrý den,

vše vyřešeno. Odepsali z podpory. Stačilo připsat idex.php.Jinak pře google jsem dříve hledal a zkoušel všechno možné, ale nepomohlo. Ať už jakkoliv, díky.

Please go to installation/index.php find code:
define('_JEXEC', 1);
=> Edit to:
define('_JEXEC', 1);
ini_set('display_errors', 'Off');

Powered by Fórum