Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vícejazyčné stránky - problém s češtinou

12. úno 2014 13:01 #114431
Dobrý den,
mám problém s vícejazyčnými stránkami které se týkají hlavně češtiny.
Stránky mám ve 4 jazycích , FR, EN, DE, a češtiny. Bohužel ta se mi stále nezobrazuje v přepínači jazyka. Při tom všude se zdá, že je vše nastaveno správně. Menu indikuje českou vlaječku, jazyk je také nastaven správně, pro kontrolu (Czech (CZ) . Čeština, cs, cz, cs_CZ, Zveřejněno, Public)

Příjde mi že chyba bude přímo v jazyce, jelikož jakmile nastavím zaměním jazyk za např. IT tak vše bez problému běží a vlaječka ihned naskočí v přepínači jazyka.

Zkoušel jsem to i na čisté joomle vyzkoušeti, zda nemůže byt jinde chyba a stalo se mi to stejné. A opět pouze s češtinou, u žádného jiného jazyka z výše zmíněných se mi to neděje.

veškeré tutoriály a návody co jsem prošel mi moc nepomohli tento problém vyřešit, začínám býti z toho trochu bezradný.

Předem děkuji za odpovědi.

Miroslav

12. úno 2014 13:18 #114435
Odpověď od Bong
Moderátor
A zkusil jste zaměnit cs za cz?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

12. úno 2014 13:31 #114439
Odpověď od Miroslav
Uživatel
Ano i to jsem zkoušel, u jednoho tématu jste už na to obdobně odpovídal, ale taky to tomu nepomohlo.

Zkusil jsem i české menu aby se objevilo i u jiných jazyků, sice se objevilo ale odkaz v něm mě hodína chybovou stránku 404.

12. úno 2014 14:20 - 12. úno 2014 14:21 #114442
Odpověď od Miroslav
Uživatel
Jinak jsem si zapnul hlášení chyb a vyběhlo mi tohle:

Notice: Undefined index: cs-CZ in xampp\htdocs\Multi_arr\plugins\system\languagefilter\languagefilter.php on line 69

Notice: Trying to get property of non-object in xampp\htdocs\Multi_arr\plugins\system\languagefilter\languagefilter.php on line 69

Nějaké rady?

Předem Děkuji

13. úno 2014 07:32 #114449
Odpověď od Bong
Moderátor
Používáte opravdu nejnovější verzi Joomly a nejnovější jazykový balíček?
Opravdu máte vše správně nastaveno?
Modul v administraci Stav jazyků také žádné chyby neukazuje?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

13. úno 2014 09:09 #114450
Odpověď od Miroslav
Uživatel
Áááá, hurá :woohoo: , .. jako vždy blbost, nepozornost a mé tendence psát podtržítko místo pomlčky. Stačilo jen cs_CZ na cs-CZ a frčí to :-) Děkuji za pomoc

Powered by Fórum