Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stažení starého webu

06. úno 2014 18:43 - 06. úno 2014 18:44 #114345
Stažení starého webu od Vojtěch
Uživatel
Zdravím Vás,

momentálně s Joomlu experimentuji a zkouším, co se dá, každopádně můj cíl je následující:

Mám přenést stránky, vytvořené ve starší Joomle, kde již není možnost administrace - neshoda s tvořitelem, na novější Joomlu a aktualizace obsahu.

Prostě řečeno, mám stránku a potřebuji jí opět editovat v Joomle.

Za každou radu budu vděčný, děkuji. :)


VLAN

06. úno 2014 22:59 #114348
Odpověď od Bong
Moderátor
Administrovat můžete ale i stávající stránky. Kvůli tomu migraci provádět nemusíte. Nakonec to není žádná sranda pokud se v Joomle nevyznáte.

Jestli vám bývalý webmaster nedal přístupy do administrace lze ji to odblokovat a vytvořit hesla nová. Po následujícím přihlášení do administrace prostě zablokujete ve Správci uživatelů nežádoucí administrátory a vládcem budete vy.

Podívejte se na toto vlákno: www.joomlaportal.cz/index.php/forum/37-j...7-reset-hesla#114309

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

08. úno 2014 21:29 #114359
Odpověď od Vojtěch
Uživatel
Moc děkuji za zprávu.

Máme vlastně jen přístup k účtu na ftp serveru, asi to bude zajímavé pro zaátečníka s Joomlou, ale snad to půjde. :)

Powered by Fórum