Přihlásit se

Zobrazení galerie i albumů na jedné straně

10. zář 2013 12:14 #110902 od sUNSHINE02
Zobrazení galerie i albumů na jedné straně vytvořil uživatel sUNSHINE02
Dobrý den přeju,

mohl by mi někdo doporučit galerii, která by dokázala zobrazit nejen fotky v thumbnails a jejich preview, ale také složky s rozdílnými alby. Některé galerie umí vytvořit na první stránce albumy po jejichž otevření se načte nová stránka a zobrazí samotné fotoalbum, ale musí se překlikávat zpět na základní stránku s albumy a zase vjíždět do nových tam a zpátky, což mi nepříjde úplně ideální vzhledem k tomu, že mám v záměru udělat tak 8-10 hlavních albumů, které budou obsahovat rozdílné kategorie fotek. Proto bych rád, aby na úvodní stránce bylo malé menu (ale ne v hlavním top nebo postranním menu), které by nabízelo hlavní kategorie a to tak, aby stále zůstavalo spolu s galerii (thumbnails a jejich preview) na jedné straně. Ideální by bylo, kdyby v malých thumbnails náhledech byly nejdříve alba, až po rozklinutí jejich obsah. Poradí někdo takovou galerii, nebo způsob jakým by se to dalo vyřešit?

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

10. zář 2013 14:21 #110905 od Bong
Odpověď od Bong
Technicky jsou to pořád kategorie a podkategorie. Jejich způsob zobrazení si zpravidla můžete v komponentě, nebo položce menu nastavit. U komponent najdete také moduly, tyto nezřídka fungují jako menu pro lepší orientaci v hodně členěných galeriích.

Zkuste se si nějakou galerii vybrat a ověřit její možnosti, myslím, že to co chcete umí i Phoca Gallery. Pravděpodobně ale budete muset nastavit nejprve jednu hlavní společnou kategorii, do které pak těch svých 8-10 vložíte.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

26. zář 2013 11:04 #111343 od sUNSHINE02
Odpověď od sUNSHINE02
Opožděně díky za radu! Vyřešil jsem vytvořením postranním menu a v něm jsem každé kategorii přiřadil i jinou kategorii galerie. Původně jsem měl za to, že se to vždy provádí přímo v nastavení galerie...

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

Powered by Fórum