Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

post / get a joomla

18. srp 2013 15:16 - 18. srp 2013 15:16 #110158
post / get a joomla od Michal
Začátečník
Zdravíčko, dal jsem do článku pomocí modulu "Flexi custom code" PHP kód který má pomocí POST/GET spíš post přijímat údaje, které pošle formulář z jiného článku.

Problém je v tom, že nevím co mám zadat do form action:
Code:
<form method='get' action='/test'> -- Přesměruje na stránku /test, ale pomocí get ani post data nepředá <form method='get' action='/index.php/test'> - To samé

Prosím nevíte, jak to řešit?

18. srp 2013 16:08 - 18. srp 2013 16:10 #110164
Odpověď od Bong
Moderátor
Nejrychleji to vyřešíte použitím formulářové komponenty: extensions.joomla.org/extensions/contacts-and-feedback/forms Budete mít hotovo dříve, než se vám dostalo této odpovědi.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

18. srp 2013 17:06 #110172
Odpověď od Michal
Začátečník
Jde o něco takového jako: www.angel-hosting.cz/cenik/vps/ akorát je tam více věcí plus to ještě rozepisuje přesně za co peníze jsou což je možná zbytečné.

Neznáte prosím kompomentu/modul/cokoliv, co by mělo vlastnosti generátoru ceny, jako je na výše uvedeném odkazu? Zákazník by si měl postavit cenu na míru, pokud s cenou souhlasí tak vyplní kontaktní formulář a odešle to e-mail, nejlépe jako přehlednou tabulku.

Pokud neznáte, tak hold mi žádná jiné kompomenta nepomůže, ještě tedy detailně prolistuji všechn kompomenty na odkazu od Vás.

18. srp 2013 17:28 #110173
Odpověď od Michal
Začátečník
Tohle není nic pro mě. Nacpal jsem si do joomly další kompomentu/modul/plugin je to v cizím jazyce a zbytečně složité = k ničemu louskal bych to měsíce než bych zprovoznil co potřebuju.

Stačí mi opravdu vědět jak se na joomla stránku dá nasměrovat formulář pomocí post metody, nic víc.

18. srp 2013 23:01 #110179
Odpověď od Cony
Moderátor

Scientific napsal: Stačí mi opravdu vědět jak se na joomla stránku dá nasměrovat formulář pomocí post metody, nic víc.

:cheer: Stačí mi jen vědět jak to naprogramovat - očividně v tom trochu plavete, jak chcete ty data zpracovávat? Co s nima dál? Přidání PHP kódu do článku je tedy hodně "dirty" řešení (spíš by jste si měl napsat vlastní plugin nebo komponentu), ale není důvod proč by to nemělo fungovat. Spíš budete mít někde chybku v tom formuláři, nebo možná někde nějaké přesměrování? Máte alespoň odkaz někam, kde je ten formulář vidět?

18. srp 2013 23:17 #110180
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Nebo si to naprogramujte pomocí JS a AJAXu (+ PHP skript na zpracování dat a odeslání emailu). Lepší by pro vás ale bylo to zadat někomu, kdo se v Joomle trochu vyzná...

Powered by Fórum