Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Záloha a následné obnovení článků

02. srp 2013 16:02 #109782
Záloha a následné obnovení článků od Nikishek
Začátečník
Zdravím,
trochu jsem nevěděl kam přesně s tím, tak snad mám správnou kategorii.

Řeším zálohu a obnovení článků z nové Joomly (3.x) na starou (2.5.x) či naopak. Nejedná se o stejný web. Jsem trochu skeptický k různým zálohovacím komponentám a tak se snažím zálohu řešit přímo přes databázi. Zatím jsem zkoušel importovat jen články a kategorie.
jos_content
jos_categories

Bohužel však pokud chci editovat kategorii (pro článek je jen s jiným číslem chyby - 57), vypíše mi Joomla chybu:

Check-out failed with the following error: The user checking out does not match the user who checked out the item.
You are not permitted to use that link to directly access that page (#7).


Tahle chyba se objeví jen u nějakých článků a z(ne)veřejňování také nefunguje. Selským rozumem jsem tedy importoval ještě jos_users, když už nesouhlasí uživatel a i tak stejně nic. Strejda Google taky nepomohl.

Otázka je: máte někdo s manuálním importem přes různé (i třeba stejné) verze Joomly zkušenosti a poradili byste mi co vše je třeba importovat pro správný chod? Jde mi cca jen o 50 článků, nechci obnovovat celé stránky.

02. srp 2013 16:28 - 02. srp 2013 16:30 #109786
Odpověď od Bong
Moderátor
Třeba vám pomůže se zorientovat ve vztazích jednotlivých tabulek: www.bongovo.cz/9-joomla/11-schema-databazi-joomla

Ale proč to cpete na J2.5, když už máte vše na J3? Mimochodem naopak to vyřešíte prostým upgradem Joomly na vyšší verzi...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

02. srp 2013 17:47 #109789
Odpověď od Nikishek
Začátečník
Parádní ta struktura, určitě se bude hodit, díky!

Upgrade Joomly na druhém webu bohužel není možný z hlediska kompatibility.

Tak tedy chybu jsem našel, kdyby někdo měl podobné problémy, stačí fixnout strukturu databáze pod Extension Manager. Jak prosté.

Powered by Fórum