Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

chybova hlaska: JAuthentification:

18. čvn 2013 20:44 #108703
chybova hlaska: JAuthentification: od Slavomir Furman
Uživatel
prosim potrebuji poradit.. s nejvetsi pravdepodobnosti jsem v pluginu odkliknul spatne.. a jiz jsem se nedostal do administratorskeho rozhrani joomla.

Nasle jsem stare diskuze apostupoval dle navodu.. v php a zmenil z 0 na 1 - zverejneni.. od te doby nejdou stranky vubec zobrazit.. muzete prosim nekdo poradit?

19. čvn 2013 00:45 #108716
Odpověď od Cony
Moderátor
V PHP nebo v MySQL? Zapněte si v configuration.php chybová hlášení, poví Vám to víc.

19. čvn 2013 07:29 #108721
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
sel bych do phpmyadmina, do tabulky "xxx_extensions", tam koukl na radek s "plg_authentication_joomla" a zkontroloval, zda mate "enabled = 1" a "access = 1"

Joomla! pro každého

09. lis 2013 09:00 #112464
Odpověď od Martin Formánek
Uživatel
Dobrý den, včera jsem chtěl upgradovat z 3.1.1 na 3.2. Upgrade proběhl, ale od té doby se nemohu dostat do administrace Joomla. Tak jsem obnovil stránky ze zálohy, kterou jsem si před upgradem udělal. Stránky běží, ale při pokusu o login se mi objeví hláška že: JAuthentication: :authenticate: Nepodařilo se nahrát plugin: plgauthenticationcookie

Uživatelské jméno a heslo nesouhlasí nebo ještě nemáte vytvořen účet.

kontroloval jsem nastavení v tabulce extensions, ale tam je vše správně

Dá se stím něco udělat, nebo se musí Joomla přeinstalovat?
Díky

11. lis 2013 14:46 #112515
Odpověď od Martin Formánek
Uživatel
Tak jsem zjistil, že nejde jen login superadministratora, hesla ostatních uživatelů jdou. Jde to heslo někde najít a případně změnit. Jinak se do administrace Joomla nedostanu. Díky

11. lis 2013 14:51 #112516
Odpověď od Bong
Moderátor
Heslo si změníte přímo v databázi. Dokonce jej můžete zkopírovat z jiného funkčního webu (databáze).
Pro J2.5 a J1.5 existují i skripty na změnu.

Vy se budete muset ale inspirovat postupy změny v databázi:

www.google.cz/search?q=how+to+change+pas...administrator+joomla

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Martin Formánek

Powered by Fórum