Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Bannery napravo od sebe

08. kvě 2013 08:46 #107466
Bannery napravo od sebe od Martin Dvořák
Uživatel
Ahoj, zkouším vytvořit web v Joomla 3. Narazil jsem však na problém:
Ve spodní části šablony JSN Teki chci zobrazit loga sponzorů, bohužel po vytvoření modulu a přidání obrázků, se mi loga místo napravo od sebe řadí pod sebe. Chtěl bych dát třeba 4-5 log vedle sebe a další do dalšího "řádku". Nevíte jak toho docílit?

Obrázek:
imageshack.us/photo/my-images/534/vstiekv.png/

08. kvě 2013 09:25 #107470
Odpověď od Bong
Moderátor
A loga vkládáte jak? Nějaký speciální modul, nebo Vlastní HTML modul? Ta pozice v šabloně je která? Odkaz na stránky?

Podívejte se na umístění pozic modulů v šabloně. K dispozici máte i dokumentaci.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

08. kvě 2013 16:37 #107488
Odpověď od Martin Dvořák
Uživatel
Bohužel, stránky jedou na localhost serveru xampp. Pomocí modulu Banner, který je v Joomle samotné. Vlastní HTML mě nenapadlo, díky za návrh. Pozice je content-bottom. Je nějaká možnost jiná, než Vlastní HTML modul?

08. kvě 2013 19:06 #107491
Odpověď od Bong
Moderátor
Na loga sponzorů jsou i samostatné moduly. Ale placené a netuším proč :). Pokud použijete Vlastní HTML, můžete si to tam udělat a srovnat dle potřeby. Je to nejrychlejší a nejednodušší.

Když tak (pokud třeba nepotřebujete odkazovat) lze například vyžít i nějaký obrázkový slider a loga vám krásně plynule rotují...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

08. kvě 2013 20:43 #107492
Odpověď od Martin Dvořák
Uživatel
Platit za takovou věc asi nebudu. Kor když to jde napsat v HTML. Díky za pomoc :)

Powered by Fórum