Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Ověření webu

23. led 2013 08:52 #102690
Ověření webu od Petr
Uživatel
Zdravím
- uměl by mi někdo pomoct? Nabourali mi web, tak jsem ho celý smázl a začínám nově s Joomlou 3, jsem vedený u google jako šiřitel škodlivého SW a potřebuji se této nálepky zbavit.Vytvořil jsem si účet u google a oni po mě chtějí abych prokázal, že jsem vlastník webu a mám do hlavičky stránek vložit vygenerovaný kod z googlu, ale nevím kde a jak u Joomla3?
Děkuji za každou radu.
Petr

23. led 2013 09:11 #102691
Odpověď od Petr Steel
Pokročilý uživatel
Nějaký meta verifikát stačí jenom dostat ho hlavičky webu třeba do index.php.

Co se Joomla 3 týká, pochopil jsem to tak, že ty první verze můžou být "děravé" nebo jako méně bezpačné, něž se vychytají všechny věci.

Proto doporučuju si ještě počkat.

Takhle bych to řešil já neříkám, že je to to nejlepší řešení.

23. led 2013 09:33 #102694
Odpověď od Bong
Moderátor
Podívejte se znovu na stránku svého Google účtu s prostředky ověření. Najdete tam i možnost ověření pomocí HTML souboru. Tento soubor si stáhněte do PC a nahrajte přes FTP třeba do rootu vašeho webu. Následně jeho existenci v účtu Google kliknutím ověřte.

Tento ověřovací soubor můžete na svém webu ponechat pro případné další ověřování. Použitím tohoto způsobu nebudete závislý na případných změnách obsahu vašich stránek (změna šablony, verze Joomly, či celého systému).

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

23. led 2013 14:41 #102712
Odpověď od Petr
Uživatel
Moc děkuji
- opravdu to zabralo.Pořád jsem nevěděl, kde to nahrát asi jsem si to dělal složitější než to je.
Ještě jednou moc děkuji.
Petr

Powered by Fórum