Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Čeština z J.2.5.7

13. říj 2012 11:58 #98688
Čeština z J.2.5.7 od Luboš
Uživatel
Ahoj. Čeština pro J3 ještě není nebo jsem jí alespoň nenašel. Doporučuje se nainstalovat češtinu pro J 2.5.7 ale tu tam nemůžu dostat. Nevíte někdo jak ji tam nainstalovat?
Děkuju moc

13. říj 2012 12:39 - 14. říj 2012 09:59 #98689
Odpověď od Bong
Moderátor

Armageddon12 napsal: ...ale tu tam nemůžu dostat. Nevíte někdo jak ji tam nainstalovat?

Co jste pro to udělal aby jste ji tam dostal? Nejde nainstalovat a ani žádné chybové hlášení se neobjeví? Nejde ani nakopírovat přes FTP ? To je hodně divné.

PS.: Pokud vám nejde nainstalovat čeština pro J2.5.7, nepůjde ani ta pro J3.0. váš hosting zřejmě za moc nestojí...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

14. říj 2012 08:52 #98713
Odpověď od Karri
Návštěvník
Vy jste tu češtinu asi moc nehledal, co? Zkusil jste se třeba podívat na titulní stránce tohoto webu vlevo dole do modulu "Ke stažení"? Tam už je totiž několik dní...

14. říj 2012 20:00 #98741
Odpověď od Luboš
Uživatel
Ahoj. Češtinu jsem hledal. Na titulní stránce je čeština pro J 3.0.1 s popiskem (bude brzy) takže nejde stáhnout.
Co se týče toho hostingu tak žádný nemam, pouze joomlu zkouším na localhostu s wamp serverem protože mi to příjde jednodužší než se neustále připojovat přez ftp se serverem.
Jinak od verze joomly 1.5 mi všechny běžely v pohodě jen ta joomla 3 mi nejde rozchodit čeština.

14. říj 2012 20:20 - 14. říj 2012 20:38 #98743
Odpověď od Karri
Návštěvník
Co se týká češtiny pro J! 2.5 a J! 3.0 - rozdíl je v hlavním instalátoru, proto čeština nejde nainstalovat jako balíček.
Rozbalte 2.5 češtinu a celý obsah složky admin nakopírujte do složky "administrator/language/cs-CZ", obsah složky site do složky "language/cs-CZ". Pak přejděte do administrace Joomla, na stránku "Rozšíření >> Správce rozšíření >> Pátrání" a použijte tlačítko "Pátrání" - mělo by vám to nabídnout instalaci češtiny...

14. říj 2012 20:33 #98744
Odpověď od Luboš
Uživatel
No já právě zkoušel obě varianty instalace a proto jsem napsal sem na fórum protože mi to už hlava nebrala. Jako balíček to nešlo to se dá pochopit. Nakopíroval jsem složky češtin do složek language tak jak se má admin do admina a site normálně do stránek. Bohužel to joomla stejně nenajde. Je možný že jsem to ale nainstaloval nějak špatně už na začátku i když si myslim že na instalaci joomly se nedá nic pokazit. Skusím to znovu a uvidim. Díky moc za bleskové rady a mimochodem super fórum!!!

Powered by Fórum