Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

rozšírenie

27. kvě 2020 18:30 #142499
rozšírenie od milan
Začátečník
Mrzí ma to že píšem do fora, povedali ste mi že mám písať do článkov tam nikdo nodpovedá na môj dotaz tak čo mám robiť? Jedná sa o rozšírenie v joomle jedniducho to nrjde stále píše capchu a hodí ma to do guglu mám v mobile cod a čo stým už neviem kde sa mám obrátiť, prosím nehnevajte sa na mňa!!!

všetko možné o poľovníctve

27. kvě 2020 19:20 #142500
Odpověď od Cony
Moderátor
To jste špatně pochopil, naopak, dotazy patří sem do fóra, ne do článků. článek nikdo nevidí, dokud není zveřejněn, tak Vám ani nemá jak odpovědět.

Nicméně z Vašeho dotazu nejsem moudrý na co se ptáte. Zřejmě navazujete na nějaký předchozí dotaz. Zkuste podrobněji popsat o co se jedná, co konkrétně nefunguje, nejlépe i s odkazem, kde je nefunkčnost vidět...

27. kvě 2020 19:30 - 27. kvě 2020 19:36 #142502
Odpověď od milan
Začátečník
Jedná sa že keď otvorí si Joomla a zadám rozšírenie tak sa tam nemôžem dostáť stále v rohu vyskakuje capcha, mám v mobile cod s ktorý mi ponúkol irq cod ale stále neviem ako ďalej, jednoducho nemôžem sa dostať do extenzions /rozšírenie v joomle? Už som s toho nešťaqsný cvičí to u ž 3 di.?

všetko možné o poľovníctve

27. kvě 2020 19:40 - 27. kvě 2020 19:52 #142504
Odpověď od Bong
Moderátor
Jestli máte na mysli přihlášení na stránky (ne do administrace, tam captcha není) a vyskakuje na vás captcha, pak je třeba splnit to, co po vás captcha požaduje, tedy opsat text, vypočítat příklad, naklikat obrázky,...

Nebo sem do fóra vložte odkaz na stránku, kde máte problém, abychom to mohli vidět.
A také napište o jaké "extenzions/rozšírenie" se jedná. Protože normálně, jako správce Joomla, obsluhujete rozšíření přímo v administraci stránek.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. kvě 2020 20:15 #142505
Odpověď od milan
Začátečník
Ja viem pokúsim sa to vyriešiť veľmi pekne ďakujem škoda že sa nedá od Vás pripojiť na mňa a tam to vidieť. Potom Váás poposím ak to njde? ˇˇDakujem.

všetko možné o poľovníctve

27. kvě 2020 20:23 - 27. kvě 2020 20:24 #142506
Odpověď od Cufe
Admin
Napojit se k Vám dá, napište mi pak na mail, který je vidět po kliknutí na můj nick Cufe a domluvíme se, jak a kdy se s Vámi spojit, ať máte tu sváteční zajímavost vyřešenou.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Powered by Fórum