Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

acymailing 6

03. kvě 2019 16:16 #140020
acymailing 6 od Ernst
Joomla Expert
Nevíte někdo o českém překladu? Nikde jsem nenašel.

03. kvě 2019 23:29 #140021
Odpověď od Cufe
Admin
Ahoj, stáhni si to přímo v komponentě, dělal jsem jen základní překlad (ale lepší jak nic). Nahrával jsem jim to tam kdysi skrze komponentu (synchronizace jazyku). Psali děkovné potvrzení, takže by to měli mít na serveru.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!
Poděkovali: Ernst

04. kvě 2019 07:38 #140023
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
vím, dík, jen jsem myslel, zda někdo nemá přeloženo trochu víc

04. kvě 2019 08:43 #140024
Odpověď od Cufe
Admin
Jj, no to byla otázka 10 minut pro rychlý překlad základních věcí. Když si každý, kdo to používá, vyhradí 10 minut, bude překlad brzy kompletní, většina věcí je tam stejná, jako ve v5.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

04. kvě 2019 12:14 - 04. kvě 2019 12:28 #140025
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Svůj překlad jsem jim také odeslal, nemám nic více.

Tedy mám, překlad modulu s novými položkami pro GDPR.

Pohledám a pošlu
Code:
ACY_PRIVACY_POLICY_ARTICLE="Článek Ochrana osobních údajů" ACY_PRIVACY_POLICY="Ochrana osobních údajů" ACY_I_AGREE="Souhlasím s %1$s a %2$s" SUBSCRIBECAPTION="Odebírat" CONFIRMATION_SENT="Děkujeme! Nyní je jen třeba přihlásit se do Vaší schránky a potvrdit e-mail. Po té Vás budeme pravidelně informovat o novinkách a zasílat speciální slevy." ACY_I_AGREE_TERMS="Souhlasím s %s" ACY_I_AGREE_PRIVACY="%s"

Je to ze staré verze modulu, novou budu teprve implementovatna na nový eshop tento měsíc.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Přílohy:
Poděkovali: Ernst

04. kvě 2019 16:15 #140026
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Dík, co je k dispozici použiju, zbytek postupně dopřeložím

Powered by Fórum