Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Čeština 3.8.6.1 - nepřeložené řetězce

24. bře 2018 12:04 #134802
Odpověď od Bong
Moderátor
Jsou označeny otazníkem, tedy v souboru překladu neexistují a je třeba je doplnit.


I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Přílohy:

24. bře 2018 14:55 - 24. bře 2018 15:09 #134806
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Já to mám OK.


Když přepnete admin. šablonu tak je to také špatně? Nepoužíváte nějakou úpravu šablony?

Už jsem to našel vy máte přepnuto Automaticky překládat titulek.

:: bývalý člen Joomlaportalu ::
Přílohy:

25. bře 2018 22:55 #134825
Odpověď od Cony
Moderátor

HonzaKr napsal: Už jsem to našel vy máte přepnuto Automaticky překládat titulek.

Hmm, mám... To je nějaká novinka v 3.8.6? Do 3.8.5 se mi to nikde neprojevilo...
Každopádně zřejmě je to výchozí nastavení, tj. výše uvedené řetězce by měly být součástí češtiny...

26. bře 2018 10:57 - 26. bře 2018 10:58 #134832
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Netvrdím, že chyba je na vašem přijímači, ale chtěl jsem najít důvod proč se mi ta chyba nezobrazuje. Před každým vydáním jazykového balíčku provádím testování a chtěl jsem znát místo kde jsem chyboval. Funkce automatického překladu je již historická (asi od verze 3.6). V tomto případě zablbnul překladatelský systém při generování balíčku, protože v tomto systému jsou řetězce obsaženy a přeloženy (minulá verze jazykového balíčku je obsahuje). Takže vydám novou opravenou verzi.
Ještě jednou dík
Honza

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

26. bře 2018 22:42 #134835
Odpověď od Cony
Moderátor
Pravda je, že moje překlady názvů odpovídají překladům v jazykových souborech, tak mi to tak možná fungovalo už dřív, jen jsem si toho nikdy nevšiml :)

27. bře 2018 14:09 #134855
Odpověď od klucon
Pokročilý uživatel
Ahoj,
omlouvám se, že Vám sem lezu, ale když už Honza bude připravovat novou verzi balíčku, prosím o další opravu.
V souboru cs-CZ.plg_captcha_recaptcha.ini, řádek 6 chybí atribut <a, viz.:
Code:
Plugin používá jako captcha ochranu proti spamu službu reCaptcha. Pro získání 'Site Key' a 'Secret Key' pro vaši doménu jděte na href="_QQ_"https://www.google.com/recaptcha"_QQ_" target="_QQ_"_blank"_QQ_">https://www.google.com/recaptcha</a>.

Díky za opravu.

Ondra

Powered by Fórum