Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vyřešeno Čeština Kunena 5x

03. bře 2018 15:40 - 03. bře 2018 15:44 #134514
Čeština Kunena 5x od Bong
Moderátor
Jestli máte problém s přechodem na nové verze KUNENA z důvodu chybějící češtiny, tak vás asi potěším.

Nově je k dispozici kompletní čeština pro komponentu, moduly, pluginy a šablony Kunena fóra. Překlad částečně používá nekompletní originální překlad Kunena, který byl dle možností upraven a opraven a doplněn. Překlad je použitelný i na většinu předchozích verzí Kunena.

Stahujte na: www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/168-kunena

Pozn.: byl bych vděčný za jakékoli připomínky k překladu tak, aby jej bylo možno řádně odladit.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Cony, Bart

13. čvn 2018 16:45 - 13. čvn 2018 16:46 #136310
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Dobrý den
na mém webu mycesi.cz/ po aktualizaci Kunena na nejnovější verzi 5.1.1 a zároveň aktualizaci Vaši češtiny mi přestala fungovat čeština na zdi (JomSocial). Když někdo vloží příspěvek, založí nové téma, poděkuje, tak v samotném fóru je vše OK. Ale na zdi se to zobrazuje anglicky, což před aktualizaci nedělalo. Netuším čím to je... jestli aktualizaci Kunena nebo češtiny?


Příloha cestina.png nebyla nalezena.

Přílohy:

13. čvn 2018 21:49 #136315
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Tak to vypadá, že problém je i v nové Kunena. Na jiném webu mi po aktualizaci forum přestalo fungovat. A na mycesi.cz/ také dělá zmatky. Nově vytvořené téma mi hodí hlášku, že nešlo vytvořit, přitom se ale vytvoří, ale vloží se úplně do jiné kategorie než bylo úmyslem. Tak jsem celou Kunena na webu zrušil.

13. čvn 2018 22:45 #136317
Odpověď od Bong
Moderátor
Mělo by jít normálně ponechat původní verzi Kunena, nebo provést downgrade pokud už aktualizace proběhla...

Ten problém s překladem by měl být odstraněn v nové verzi češtiny. Kunena se chová k překladům poněkud zmateně a nelogicky.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum