Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Poděkování

10. lis 2013 09:52 #112484
Poděkování od Svatopluk Vít
Moderátor
Moc to tady není zvykem, ale chci to rozčísnout :

Děkuji všem, kteří se zasloužili o to, že už druhý den po vydání Joomly! 3.2 byla k dispozici čeština a že funguje jak samostatná instalace tak i aktualizace přímo z Joomly.

Jmenovitě děkuji pánům Honzovi Krobovi (alias HonzaKr) a Robertu Jindrákovi (alias Karri). Pokud je zde někdo, na koho jsem zapomněl omlouvám se. Rád ho zde také doplním.

Velmi dobrá práce!

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.
Poděkovali: Cony, Lion, Ondra Cimfl

10. lis 2013 13:11 #112487
Odpověď od Bong
Moderátor
Jsem rád, že pořád existují lidi, pro které není problém házet perly... :)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. lis 2013 17:44 #112492
Odpověď od Radek Tupý
Začátečník
Přidávám se k poděkování!
Všeobecně dělat něco pro druhé zadarmo - to není obvykle.
ještě jedno díky!
Radek

16. lis 2013 06:50 #112667
Odpověď od AiRi
Uživatel
Děkuji českému týmu překladatelů za pravidelnou aktualizaci českého překladu pro Joomlu.

Rovněž chci poděkovat všem, kteří se zasluhují za provoz Joomlaportalu.cz,


Poznámka
Byl bych rád aby bylo na webu Joomla portálu uvedeno číslo účtu na které by šlo posílat dobrovolně motivační příspěvky za překlad Joomly.

27. lis 2013 23:03 #112965
Odpověď od Teofil
Návštěvník
Když už jsem na toto téma narazil, taky se připojuji k poděkování za překlady, a to nejen češtiny pro Joomlu v základu, ale i za ty ostatní k různým rozšířením. Kdo někdy něco překládal ví, jak je to náročné.
Teď jsem teda zjistil při instalaci úplně nové Joomly 3.2.0 STS, že marně hledám češtinu v prvním okně instalace. Slovenština tam je, maďarština, ale čeština nikde. Přitom ji máme hotovou. Proč tedy oficiální distribuce Joomly už ji nemá? Je na to třeba splňovat nějaká kritéria?

28. lis 2013 08:50 #112967
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Děkuji za upozornění, ve verzi, kterou jsme měli k testování, čeština nechyběla. Už jsem vyvolal nápravu, chybí tam mnohem více jazyků.
HonzaKr

:: bývalý člen Joomlaportalu ::
Poděkovali: Lion

Powered by Fórum