Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Šablona Joomla 3.

20. led 2021 14:58 #143587
Šablona Joomla 3. od Jakub
Uživatel
Zdravím, mám takový obecný dotaz. Nemáte tip na nějakou osvědčenou šablonu nebo teda spíše stránku se šablonami. Mohou být klidně i placené, ale plně customizovatelné a hlavně s dobrou dokumentací, podporou a aktualizacemi. Koupil jsem si placenou šablonu, vše sice funguje jak má, ale už je dost stará a vývojář nějak nereaguje na žádné emaily atd. Asi je spokojen s tím, že vyděla nějaký 20USD a tím to haslo...

20. led 2021 15:55 #143588
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Já používám šablony od Joomlart - prázdnou Bootstrapovou - T3/T4 BS Blank - ty jsou myslím zdarma?.

Ale teď si zákazník objednal 300 programovacích hodin a budeme si programovat svoji vlastní šablonu a ta osvědčená bude, určitě - já ji osvědčím :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

20. led 2021 16:40 #143589
Odpověď od Jakub
Uživatel
Díky, kouknu se, co nabízí. Máte někdo zkušenosti s Helix Ultimate od joomshaper?

20. led 2021 19:33 #143591
Odpověď od Cufe
Admin

Jakub napsal: Díky, kouknu se, co nabízí. Máte někdo zkušenosti s Helix Ultimate od joomshaper?

Používám a jsem nad míru spokojen.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

20. led 2021 19:53 #143592
Odpověď od Jakub
Uživatel

Cufe napsal:

Jakub napsal: Díky, kouknu se, co nabízí. Máte někdo zkušenosti s Helix Ultimate od joomshaper?

Používám a jsem nad míru spokojen.

Mohl byste mi to, prosím, pár větami přiblížit? Zkusil jsem ho nainstalovat. Podle coala webtraffic se mi krátce po instalaci na web v minotových intervalech podívalo asi 100 ruských robotů, nevím, jestli to má souvislost nebo ne. Úplně jsem nepochopil jak to funguje. Když jsem si otevřel ultimatec helix šablonu, otevřela se mi má stávající šablona v nějaké editačním módu nebo jak to nazvat. Tam si můžu tu svou šablonu různě měnit nebo k čemu to vlastně slouží?
Díky moc za info

20. led 2021 20:25 #143594
Odpověď od Cufe
Admin
Než-li nějaké vysvětlování, bude jistě lepší, když mrknete na oficiální videa , v nichž to je, myslím, pěkně prezentováno. Roboti Váš web mohou navštívit kdykoliv, já tedy s nimi ve spojitosti s touto šablonou nemám zkušenost.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Powered by Fórum