Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

nefunkční administrace joomlau

01. pro 2019 17:07 #141236
nefunkční administrace joomla od Radek
Návštěvník
známý si koupil šablonu pro Joomlu ale nejde nainstalovat, respektive nainstaluje se, ale nelze se přihlásit do administrace a hlásí mi to:
Code:
Chyba: Neznámý sloupec 'a.client_id' v 'where Klauzule': Neznámý sloupec 'a.client_id' v 'where Klauzule'
setkali jste se s tím snažil jsem se mu to rozchodit, ale nevím co dál...

Máte nějaké návrhy? jde o šablonu www.templatemonster.com/cz/joomla-templates/47916.html

01. pro 2019 17:57 #141237
Odpověď od Bong
Moderátor
Vše (Joomla, šablona,...) aktuální? Pokyny pro instalaci jste četl a dodržel? Podpora prodejce vám neodpověděla?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

01. pro 2019 19:13 #141238
Odpověď od Radek
Návštěvník
Podpora nereaguje...

Z fullpackage.zip se nainstaluje ale nedostanu se do administrace a pokud nainstaluju zvlašť joomlu a pak šablonu, tak to hlásí. podotýkám, že jsem to zkoušel jak na hostingu tak u seme na XAMP... A stejný výsledek...
Code:
Warning: A non-numeric value encountered in C:\xampp\htdocs\alarmy2\templates\theme1830\includes\includes.php on line 84 Warning: A non-numeric value encountered in C:\xampp\htdocs\alarmy2\templates\theme1830\includes\includes.php on line 84 Notice: Trying to get property of non-object in C:\xampp\htdocs\alarmy2\templates\theme1830\includes\includes.php on line 116 Notice: Trying to get property of non-object in C:\xampp\htdocs\alarmy2\templates\theme1830\includes\includes.php on line 116 Notice: Trying to get property of non-object in C:\xampp\htdocs\alarmy2\templates\theme1830\includes\includes.php on line 121 Notice: Trying to get property of non-object in C:\xampp\htdocs\alarmy2\templates\theme1830\includes\includes.php on line 121

01. pro 2019 21:15 #141246
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Posíláte bohužel málo informací na to, aby se dalo zjistit kde je příčina problému (parametry hostingu, výpis error logu serveru...)

Obecná rada je: NIKDY, po zkušenostech, nekupuji šablony na TemplateMonster. Používám prověřené výrobce šablon, kteří mají funkční support.

Nyní bude evidentně třeba si doobjednat nějakého programátora, aby Vám šablonu opravil. Příště si to při rozhodování zda koupit nebo nekoupit rovnou započítejte do ceny šablony, včetně ztraceného času zde.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

04. pro 2019 18:09 #141270
Odpověď od Radek
Návštěvník
:-( Já to mám zprovoznit...

Nenašel by se někdo, kdo by to zprovoznil?

04. pro 2019 20:44 #141273
Odpověď od Bong
Moderátor
No, výsledku se dopátráte snadno. Snad víte jakou verzi Joomly a šablony se snažíte nainstalovat a jestli odpovídají parametrům hostingu (PHP,... atd.).

Balíček Joomly se šablonou se musí rozjet normálně. Ale jestli jste si koupil nějakou historickou záležitost, tak pro ni musíte mít také historické podmínky.

Stáhněte si aktualizovanou verzi, nebo šablonu změňte.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum