Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Šablóny v LINELAB.org

08. lis 2018 18:43 #137573
Šablóny v LINELAB.org od Mat
Návštěvník
Ahojte, chcel by som si sám vytvoriť Joomla šablónu v linelab.org.
Po registrácií a následnom prihlásení vôbec neviem nájsť a vôjsť do editora v ktorom sa vytvárajú šablóny. Mám tam na výber nejaké Free alebo Premium šablóny, ale tie mi ide iba otvoriť - neviem na nich nič meniť. Poraďte ako postupovať.

Musím mať kúpený účet alebo čo, aby som mohol vytvárať šablóny? Prosím poraďte, vyzerá že je to výborný nástroj.

08. lis 2018 18:58 #137574
Odpověď od klucon
Pokročilý uživatel
Ahoj,
ty si vybereš jednu free šablonu, dáš load template, úplně nahoře máš customize template, po kliknutí si zadáš název šablony (jak se bude jmenovat), po zadání názvu a kliknutí na OK se ti načte po pravé straně editor, kde si šablonu přizpůsobíš k obrazu svému.

Snad jsem to napsal dobře, takto jsem to pochopil já :-)

08. lis 2018 18:59 #137575
Odpověď od Cufe
Admin
A když si na jednu z těch free kliknete (Load template), tak se Vám načte a nahoře vpravo je tlačítko Customize Template, pojmenujete si vaši novou šablonu a už upravujete z té předdefinované.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

08. lis 2018 19:00 #137576
Odpověď od Cufe
Admin
Ondra byl rychlejší :-D

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

08. lis 2018 19:04 #137577
Odpověď od Mat
Návštěvník
Chalani, vy ste super, včera som na to celý večer pozeral a nič. Výborne, ide to, veľká vďaka za pomoc.

08. lis 2018 19:12 #137578
Odpověď od Linelabcz
Admin
Ahoj, máš dvě možnosti

1. běž do svého účtu na záložku Shared Templates (pokud chceš tvořit šablonu od začátku tak vyber šablonu Blank)



2. Nebo klikni na nějakou šablonu zde www.linelab.org/templates-joomla



Nahrej šablonu do editoru kliknutím na modré tlačítko Load Template

Klikni nahoře na velké zelené tlačítko Customize pojmenuj si šablonu a můžeš tvořit. ;-)



Šablony které vytvoříš se ti ukládají opět do tvého účtu. Najdeš je pod záložkou "My templates"
Přílohy:
Poděkovali: Mat

Powered by Fórum