Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Rozbitý formát blogu v šabloně Protostar

19. zář 2018 01:16 #137077
Rozbitý formát blogu v šabloně Protostar od František Bublík
Uživatel
Dobrý den,
mám postavený web na Joomla 3.8.12 šabloně protostar. Hlavní stranu mám jako "blog článků", která se zobrazuje O.K. 1 hlavní článek + 4 do dvou sloupců. Při stránkování se mi ale na druhé a čtvrté straně totálně rozhodí zobrazení úvodníků.
www.skteplice.cz
skteplice.cz/index.php?start=5 tohle je rozbité
skteplice.cz/index.php?start=15 a tohle také.
Kupodivu třetí a pátá strana jsou O.K.
Netušíte někdo, co to rozhazuje?
František

19. zář 2018 07:37 #137080
Odpověď od Cufe
Admin
Zdravím, troufám si říci, že je to problém v divu, zkuste si zneveřejnit postupně jednotlivé články a pak opět zveřejnit a koukněte, kdy vám to dělá. V nějakém článku budete mít neukončený tag <DIV>....</DIV>, asi tím bych začal.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!
Poděkovali: František Bublík

19. zář 2018 11:09 #137083
Odpověď od František Bublík
Uživatel
Díky moc za nasměrování. Jednotlivé články měly různé "blokové zobrazení". Tlouklo se to vzájemně pokud se střídaly články se zobrazením <div> </div> nebo <p> </p>. Nastavil jsem u všech pomocí editoru ... Formáty - Blokové zobrazení - Odstavec. A je to v pohodě. Ještě jednou děkuji a zdravím
František Bublík

(Co to dalo práce a přitom taková blbost ...) :)

Powered by Fórum