Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Šablona ARD a Helix3 framework

27. bře 2018 00:17 #134840
Šablona ARD a Helix3 framework od jaryn
Návštěvník
Dobrý den,
mohl byste mi někdo prosím poradit, příp. pomoci s instalací šablony, kterou jsem si koupil
themeforest.net/item/ard-architect-build...?s_phrase=&s_rank=19
...a nebyl schopen nainstalovat.

27. bře 2018 06:12 #134841
Odpověď od Bong
Moderátor

jaryn napsal: ...a nebyl schopen nainstalovat.


Co to přesně znamená? Nevíte jak instalovat, nefunguje instalace, nefunguje šablona,...? Snažíte se nainstalovat šablonu samotnou do stávající Joomly, nebo instalujete quickstart balíček?

Šablona mívá nějakou dokumentaci, třeba videotutoriál (jako ta vaše).

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. bře 2018 15:09 #134856
Odpověď od jaryn
Návštěvník
Dobrý den,
asi nevím, jak nainstalovat nebo jestli je to šablonou, vzhledem ke svým znalostem nevím, snažil jsem se o quickstart balíček i samotnou šablonu. Možná by byla rychlejší cesta k cíli, kdyby se na to někdo podíval a vyhodnotil kde je problém, než popisovat současný stav a chyby. Samozřejmě to nechci zadarmo.

28. bře 2018 10:06 #134875
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
A proč kombinujete tu šablonu s Helix 3? Je k dispozici Quickstart balíček? Pokud ano, tak ho použít a mělo by se vše komplet nainstalovat. Já vždy instaluji Quickstart včetně vzorových dat. Pak "jen" doplnit obrázky a změnit texty.

Powered by Fórum