Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Skript GoOut do Joomly

14. zář 2016 10:10 #128352
Skript GoOut do Joomly od Jakub Labor
Začátečník
Dobrý den,

doufám že nevznesu hloupý dotaz. Řeším jeden takový problém. Malé ostravské divadlo Stará aréna běží na webu od joomly na šabloně Shaper_zaara a od letošní sezóny se rozhodlo prodávat vstupenky online přes GoOut. Od GoOutu obdrželi script, který se pro řádné napojení prodejních formulářů má přidat do hlavního zdrojového kódu webové stránky před konec </body>:

<script src=" gooutcdn.com/ external/ostrava/staraarenacz. js">

Ať vkládám kam vkládám, tak se mi žádné prodejní formuláře na webu nezobrazují. Netušíte někdo jak se dostat do zdrojového kódu hlavní stránky? Velice se omlouvám, web jsem přebral z čistého nebe a jsem začátečník.

14. zář 2016 10:35 #128353
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Kam to vkládáš?

14. zář 2016 10:39 #128354
Odpověď od Jakub Labor
Začátečník
Zkoušel jsem nějaké pluginy i moduly a pak jsem zkoušel přímo do souborů index.html umístěných ve složce šablony. Zkoušel jsem i v podsložkách html a css a stále se to nijak nechytá.

14. zář 2016 11:04 #128355
Odpověď od Cony
Moderátor
Musí to být bez mezer:
Code:
<script src="//gooutcdn.com/external/ostrava/staraarenacz.js"></script>

14. zář 2016 11:23 #128356
Odpověď od Jakub Labor
Začátečník
Díky moc... Toho jsem si fakt nevšiml. Tím pádem jsem vše dělal dobře, jen byla chyba ve skriptu, který pro nás vygeneroval goout... Díky moc. Funguje to!

Powered by Fórum