Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Skúsenosti s cmsmart.net

07. led 2016 17:06 #125134
Skúsenosti s cmsmart.net od romanh2
Uživatel
Dobrý deň, má prosím niekto skúsenosti, ako postupovať v takomto spore s cmsmart.net Jedná sa o f. z Vietnamu
02.01.2016 som cez paypal kúpil šablónu Joomla Virtuemart Responsive Metro Shop Template
cmsmart.net/virtuemart-templates/virtuemart-metro-shop-template

Stiahol som si balík, kde je verzia 1 a verzia 2 nainštaloval verziu 2 pre joomla 3.3.6 a virtuemart 2.9.9f
Web stránka nebola funkčná ako v deme, bol problém v administrácii vo Virtuemart zadať údaje o predajcovi, následne som aktualizoval joomlu na 3.4.8 a virtuemart na 3.0.12 web ostal úplne nefunkčný
Napísal som na podporu a vysvetlil o čo ide: odpísala mi Christina, aby som založil ticket čo som aj urobil.
O deň na to požiadala Christina o prístupové údaje k web stránke čo som obratom poslal a to FTP MySQL prihlásenie do administrácie.

Potom mi bolo odpovedané:
Nguyen Duy Tien
We can access your web now. Let me explain you about your problem: when we release 1 version of template, it will be for fix-version of Joomla and Vituemart (You can see it in our changelog. For example : Template Version 2.0 : Joomla 3.3.6, Virtuemart 2.9.9f). If you update Joomla or Virtuemart to higher version, it may cause the error. Because they are not incompatible with origin function of template.

If you want to upgrade you Joomla or Virtuemart to higher version, you can purchase our custom service. We will refine our core template to compatible with new version of Joomla and Virtumart.
Best regards,

Otvoril som dišputu aj na paypale, kde Nguyen Duy Tien odpovedal to isté a žiadam o vrátenie plnej sumy nakoľko nie som ochotný dokupovať si ich ďalšie služby.
Popri tom majú na web stránke Customer Satisfaction Guarantee – Refund 07 Days
cmsmart.net/buyer-s-protection

Moja objednávka je v ich systéme zrušená a je v stave Cancelled a penieze odmietajú vrátiť čo napísali aj na paypal
Cuc Ho denied s request for a $49,86 USD refund.

Powered by Fórum