Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Zobrazení hlavní horzontální nabídky

24. čvc 2015 17:47 #122780
Odpověď od Bong
Moderátor
A nebo:
Opravil jste si instalaci Joomly, jak jsem vám radil ?
Máte Joomlu řádně nainstalovánu? V Systém - Systémové informace - Práva složek vše zelené?
Nemá váš hosting problém s vlastnictvím složek a souborů? Kde hostujete?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. čvc 2015 09:58 #122781
Odpověď od roman
Nováček
Dobrý den. Vřešeno, jinak stáhl jsem si Maximenu CK module - Joomla 3.x | mod_maximenuck_8.0.19_j3.zip Ale právě tam je ta hláška. Jinak jak psal BONG, v systému je vše zelené, kromě /www/sites/3/site35363/public_html/logs (složka záznamu) A
/www/sites/3/site35363/public_html/tmp (dočasná složka), tam bylo červené, poladil jsem je a už to vzalo. Děkuji za pomoc.

25. čvc 2015 14:48 #122793
Odpověď od prema kejzlar
Uživatel
Díky po opravě zmizel alespoň ten hnědý zub na začátku. Ale ještě jednou ze zeptám: Z té stažené šablony bez zmiňovaného kompltního startovacího balíčku žádným způsobem skutečně nelze získat styl menu jako mají v demu tj. hnnědé pozadí, menu o něco užžsí a oddělené zvýrazňující se jednotlivé bloky nabídek.
Pokud ne šlo by nastavit alepoň tečdy to pozadí menu nějak bez zakoupení placené verze CK menu? :huh:

25. čvc 2015 20:01 #122798
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Tak mi to nedalo a tu šablonu jsem si nainstaloval a použil jsem pro menu základní modul menu v Joomle, který jsem umístil na pozici 1 a mám menu jako v DEMU. ;)
Takže ten modul maximenu CK odinstalujte a použijte to co je v Joomle. ;)

25. čvc 2015 23:39 #122803
Odpověď od prema kejzlar
Uživatel
Výborně, tak už mi to taky šlape :)

Díky moc

Powered by Fórum