Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Artisteer a nastavení hlavičky

31. bře 2015 18:06 #121195
Artisteer a nastavení hlavičky od Markéta
Uživatel
Zdravím všechny,
pro stránky používám šablonu z Artisteeru, Joomla 3.4. Všechno funguje, mám však problém s nastavením šířky headeru. I když jsem nastavila šířku na stránku a header by měl být v prohlížeči přes celou obrazovku, zobrazuje se jen jako část. Na úvodní stránce mám vložené slideshow na pozadí a vypadá to hrozně. Přitom menu pod headerem je na celou šířku jak mám nastaveno. Dá se s tím něco dělat?
Stránky jsou artemis.tode.cz a je to vidět při vysokém rozlišení.
Díky moc.

31. bře 2015 20:58 #121196
Odpověď od Markéta
Uživatel
Doplním - je to vidět při hodně vysokém rozlišení, cca 3000 x ... a výš. Nebo na širokoúhlém monitoru.

31. bře 2015 23:02 #121199
Odpověď od Markéta
Uživatel
VYŘEŠENO - kdyby někdo potřeboval:
Artisteer má výplň headeru jako dlaždici, aby byla výplň celá bez ohledu na rozlišení, stačí v ..../css/template.css u .art-header /cca řádek 475/ nastavit "background-repeat: repeat;" default je "no-repeat"!!!

29. dub 2015 22:29 #121680
Odpověď od Lucie
Uživatel
Zdravím,
potřebovala bych radu. Mám šablonu z Artisteeru exportovanou do "joomly". V headeru mám nastavený statický obrázek, ale z hlediska dlouhodobého by měl být tento prostor využit pro umístění reklamního banneru. Potřebovala bych headeru nastavit proklik na webové stránky klienty. V tuto chvíli možno vidět na fashionchannel.cz V headeru je obrázek firmy sasaby a potřebovala bych po najetí a kliknutí na tento obrázek aby se proklikl na stranky sasaby.cz Kde je možné nastavení? Poradí prosím někdo...předem děkuji. tabaček

29. čvc 2015 08:40 #122825
Odpověď od Tomáš
Uživatel
Zkuste nově vzniklé fórum artisteer.cz Myslím, že se vám tam dostane dobré odpovědi. :-)

29. čvc 2015 16:15 #122835
Odpověď od Bong
Moderátor
Úplně neoptimálnější by bylo, vytvořit v prostoru obrázku pozici pro modul banneru. Pak můžete toto spravovat jednoduše z administrace. a samozřejmě dle potřeby tam zobrazovat odkazy i na jiné firmy.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum