Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

šablóny free?

01. bře 2015 21:36 #120523
šablóny free? od jules
Uživatel
prosím o radu, kde hľadáte šablóny fakt zadarmo, veď pomaly každá free nie je free, buď má neskutočné obmedzenia ,alebo je iba pre noncommercial alebo personal použitie, alebo aj tak žiadajú peniaze. Ja síce len začínam, no chcel by som vedieť, či sa dá fakt sťahovať niekde aj free šablóna doslova bez obmedzení a bez strachu, že niečo porušujem. Kde ich zháňate vy?

01. bře 2015 22:05 - 01. bře 2015 22:14 #120524
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
Tady na webu v nabídce Časté dotazy - rozcestník - dole je soupis zdrojů. Mně připadá přehledný na tipy bestofjoomla.
Jinak ale každý si časem najde svého výrobce šablon, nebo spíše tzv. frameworku, na kterém jsou založené. Je to tu diskutováno. Hledejte, já na tom strávil ne hodiny, ale dny, nemyslím to ironicky, člověku to hodně dá.
Možná nej free pro začátek máte přímo v Joomle - třeba Protostar. Dá se i dobře využít na jednodušších stránkách. Dokumentace je zde .
P.S. Pravda, těch skutečne free a dobrých zase asi tolik není. Najdete právě ty holé frameworky. Docela by mě zajimaly tipy na dobrou free. Já mám rád Joomla-monster, ti je občas vydávají. Jinak je ale dobré najít nejen šablonu, ale i fórum podpory výrobce zdarma - to někteří nemají.

01. bře 2015 22:15 #120525
Odpověď od jules
Uživatel
ďakujem za odpoveď.
No veď ja už tiež 3. deň hľadám šablonu :-)
Protostar aj Beez3 som už vyskúšal .-) nevyhovali vo všetkom, no je ťažké nájsť ďalšie bez obmedzení

02. bře 2015 14:22 #120529
Odpověď od Karel
Začátečník
Když už je tady řeč o šablonách, existují nějaké české (nebo slovenské) free šablony i s dokumentací. Přiznávám se, že angličtina je pro mne dost cizí jazyk a na prolézání dlouhé dokumentace nemám sil. Spíš to řeším metodou pokus omyl a pak se nestačím divit.

02. bře 2015 15:27 #120532
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Já si myslím, že skoro každý vývojář placených šablon má nějaké zdarma:
- rockettheme.com - Gantry, Afterburner,...
- zootemplate.com - F7,....
- icetheme.com - Black&White 2
- gavick.com - Magazine, Meet Gavern,...
- yootheme.com - master
- youjoomla.com - taky několik...

02. bře 2015 15:46 #120534
Odpověď od Bong
Moderátor

karel505 napsal: ...existují nějaké české (nebo slovenské) free šablony i s dokumentací. Přiznávám se, že angličtina je pro mne dost cizí jazyk a na prolézání dlouhé dokumentace nemám sil. Spíš to řeším metodou pokus omyl a pak se nestačím divit.

České šablony najdete třeba na www.linelabox.com nebo www.phoca.cz
Češtinu nečekejte ani tady. Češi chtějí všechno hned a zadarmo a je jich málo. Bylo by to zbytečné.
Dokumentaci k šabloně jsem nikdy nepotřeboval, pokud jsem od ní nechtěl nějaké speciality, nebo ji špatně nenainstaloval. Nebo používejte šablony pro které existuje český překlad ( www.fenris.cz , www.bongovo.cz )

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum