Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Idea Šablona pickjoomla Advanced Yards

11. lis 2014 10:24 #118842
Šablona pickjoomla Advanced Yards od Jarda
Začátečník
Zdravím. Nemáte někdo zkušenosti se šablonou Pickjoomla Advanced Yards free-J2.5.x / J3.x viz. www.pickjoomla.com/doc_details/53-pjo-co...-j3-x?tmpl=component ?? V tom mainmenu mám udělané položky pod nadřazenou položkou a v demu stačilo najet myší na tu nadřazenou položku a vyjely ty ostatní. Mě na webu ale dělá to, že musím nejprv kliknou na tu nadřazenou a pak se mi teprve rozjíždí podnabídka. Třeba to bude jen o nastavení tlačítka, ale nikde jsem nanašel cos tím. Dík
Přílohy:

11. lis 2014 10:27 #118843
Odpověď od Cony
Moderátor
Prohledejte fórum. Např. zde .

20. led 2015 13:48 #119715
Odpověď od Jarda
Začátečník
Zdravím. Mám dotaz mám šablonu pickjoomla advancedyard kde jsem si chtěl udělat stránku s kontakty, ale v šabloně BEEZ, která je součástí joomly, jsou hezky udělané (obr. beez.jpg) a v mé je to úplně na prd (obr. advancedyard.jpg) . Z koumal jsem tedy jak to udělat stejně jako to je v BEEZu a zjistil sem že v mé šabloně v HTML není com_contact jak je tomu v BEEZu a tak jsem to tam zkusil zkopírovat a najednou to začalo mít podobný vzhled (obr. mix.jpg) . Bohužel zbytek vzhledu dělá CSS pravděpodobně layout.css který je v BEEZu ale nevím jak donutit mojí šablonu aby si ta část z BEEZu com_contact vzala css z layoutu. Nevíte někdo jak na to?? Díky
Přílohy:

20. led 2015 17:46 #119727
Odpověď od Cony
Moderátor
Nijak. Styly si musíte nakopírovat do CSS souborů své šablony.

20. led 2015 18:24 #119729
Odpověď od Jarda
Začátečník
To zkouším. Bohužel se to někde tříská.

Powered by Fórum