Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Sloučeno Hledám profíka co umí udělat responzivní šablonu

20. říj 2014 11:01 #118519
Zdavím přátelé kdo by byl ochoten udělat responzivní šablonu pro joomlu 3

Artisteer bych sice asi zvládl ale byl by to boj :) a hlavně jsem četl že ten program do toho dává vic než je potřeba.

Našel jsem jednu super na webu, ale je pro website,
Asi nic složitého to vytvořit, naprosto stejně pro nějakého šikovného co se v tom vyzná.

Kdo by měl zájem tak mě prosím napište zprávu.

20. říj 2014 19:13 #118531
Odpověď od Jolik
Uživatel
Rada nad zlato :-)
Jak kdybych chtěl po pekařovi, aby mě opravil na autě spojku. :-)

20. říj 2014 19:18 #118532
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
No podle mého Franta radil dobře, psal jste že Artisteer by jste zvládl, tedy avizovaný odkaz je asi v pořádku.
Je to opravdu jednoduchý jako "padák" sestavíte si co potřebujete a případně na svém webu přeskládáte pozice.

20. říj 2014 21:14 #118540
Odpověď od Linelabcz
Admin
Joliku ahoj, pokud nebudeš čemukoliv rozumět, napiš sem nebo na linelabox forum, na linelabox můžeš psát česky!

Jednoduše se zaregistruješ na linelabox.com v ůčtu si vybereš na záložce start here nějakou variantu šablony, tu si v editoru pojmenuješ, upravíš a obarvíš jak potřebuješ > uložíš a stáhneš. Potom šablonu nainstaluješ. Je to opravdu snadné. Když si nebudeš vědět rady, napiš. :-)

20. říj 2014 21:54 #118541
Odpověď od Jolik
Uživatel
Linelab

Sice jsou to zajímavý stránky,ale nevím jak bych tam udělal co potřebuji (asi nekouřím tuto mapu :-) asi se dám na včely :-) ), tvorba tlačítek ( celého vzhledu )

Vytvořit vizualně totéž , samozdřejmě bez flash animaci atd.

tady jsem našel šablonu co bych potřeboval udělat
www.templatemonster.com/demo/26415.html

Jolik

Powered by Fórum