Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Uprava jednoduché šablony

09. srp 2014 20:22 - 09. srp 2014 20:23 #117413
Uprava jednoduché šablony od dany
Návštěvník
Tato příloha není pro hosty přístupná.
Prosím nejprve se přihlaste nebo registrujte.

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně zvorby a upravy šablony. Stáhl jsem si opravdu jednoduchnou šablonu: www.inmotionhosting.com/support/edu/joomla-3/create-template

je to opravdu jednoduchá základní šablona: nicméně nedaří se mi v ní úpravy.

Celkově bych chtěl docíli vzledu jako je FCB.CZ ale nedaří se mi ten layout "zamknout" nevím kterému containeru - přiřadit tu šířku popřípadě tu stránku "zabalit"

Jde o to, že na stránce bude pozadí - (jako je ta modrá fotka) a pak bude ta poloprůhledná vrstva která by měla zabýrat nějaké procento stránky a v mí ty "responzivní prvky -stačí 5 - dva vedle sebe a tři vedle sebe ve spodní řadě) něvíte kde to v této šabloně zabalit?

(je to šablona bez .js a jednouchá proto mi vyhovuje a volil bych toto raději, než jiné hotové řešení kde je plno kodu a ani nevím k čemu jde mi jen o tyto upravy.. muže se prosím k tomu někdo vyjádřit.


Děkuji (vím, že vaše rady jsou ve vašem volném čase) :-) proto ocením jakoukoliv radu :-)
(ps: jpw mám přečtený i pozpátku)
přeji příjemný večer

Tento příspěvek obsahuje soubor příloh.
Pro zobrazení se přihlaste nebo zaregistrujte.

Powered by Fórum