Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Profesionální šablony do Kunena

29. čvn 2014 16:14 - 29. čvn 2014 16:16 #116794
Dobrý den,

hledám Kunena nějaké profesionální, velmi propracované co do funkčnosti, tak i vzhledu, šablony.
Dále hledám nějaké efektní rozšíření funkčnosti, abych se přiblížil co nejvíce co do funkčnosti jiným diskusním aplikacím jako jsou především: phpBB, vBulletin, IP.Borad.

Nevíte, kde bych tyto rozšíření a šablony našel. Případně někoho kdo to umí?

Velice se mi Kunena líbí, je jednoduchá, přehledná. Chtěl bych ji pouze vzhledově a funkčně posunout na vyšší level.

Kunenu bych chtěl použít na jeden veliký portál věnované jedné hře (její sérii).

PS: Ne, nechci použít jinou diskusní aplikaci

29. čvn 2014 16:33 #116797
Odpověď od Bong
Moderátor
Šablony pro kunena dle Google: www.google.cz/search?q=template+kunena

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

29. čvn 2014 16:52 #116798
Odpověď od Josef
Uživatel
Děkuji Vám za odpověď. Ano, přesně takto a dalšími frázemi jsem hledal šablony pro Kunena. A našel. Bohužel všechno bylo takové začátečnické :(.
Nevíte fakt o něčem ucházejícím či o někom?

30. čvn 2014 16:57 #116813
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
jak by treba mela vypadat?
kazdy velky joomla template developer sem tam vyda i sablonu, kde ostyluje i kunenu => joomlart, gavick, rockettheme, yootheme (ten tusim ale spise ne), joomshaper, ...

Joomla! pro každého

03. čvc 2014 11:09 #116860
Odpověď od Josef
Uživatel
Našel jsem jediného solidního developera šablon. Je až s podivem jak jsou šablony od YOOtheme odfláknuté. Gavick taky není zrovna zázrak. U RocketTheme a JoomlArt je toho dost zlepšovat. Veština šablon má nastylováno jen to nutné a ještě ne nějak úchvatně. Když si kupuji šablonu, čekám něco co mě srazí na kolena. Ani jeden to není.

Co čekám především od koupené šablony je to, aby vše bylo nádherně sladěné a propojené a vše i s rozšířeními třetích stran. Tedy především aby byly vzhledové a funkčně trošku upraveny v šabloně i rozšíření třetích stran. Víte o nějakém takovém developerovi?

Hodně dobrých šablon, především pro WordPress je na ThemeForest.net. Pro Joomla! jich je tam hodně málo, ale jsou vcelku dobré.

03. čvc 2014 11:23 #116861
Odpověď od Cony
Moderátor
To ale čekáte nemožné. Na JED je aktuálně přes 8000 rozšíření, hledáte tedy šablonu která bude krásně sladěna se všemi z nich? I kdyby jste takovou našel, byly by to styly o velikosti v řádu snad i MB. Čím méně toho je v šabloně nastylováno, tím bude rychlejší (a i jednodušší na případné úpravy).

Vyberete si jaké rozšíření budete používat a podle toho hledejte šablonu. Je plno šablon které podporují např. K2 nebo Virtuemart, nebo jiné rozšíření.

Powered by Fórum