Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Rozvržení šablony - pozice

11. čvn 2014 20:05 #116531
Rozvržení šablony - pozice od jakub.cr
Začátečník
Ahoj,

stáhl jsem si šablonu - www.bestofjoomla.com/component/option,co...l/Itemid,46/id,4981/ . Nedokážu přijít na tu, jak udělat to samé jako je zde: demo2.mixwebtemplates.com/joofree9/index.html na pozici Top1, Top2 a Top3. Rád bych se měl vzhledově stejné - tzn. pozadí (barva) + obrázek.

Díky moc


Jakub

11. čvn 2014 22:03 #116532
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
imho:
- o barvě píšou v instrukcích k šabloně:

Template suffix. For joomla 3.0 on "Advance Options" use module style option. For joomla 2.5 on "Advance Options" use Module Class Suffix _mx_blue, _mx_red, _mx_green, _mx_dark, _mx_light.


- obrázek jek pák součástí textu modulu, s nastavením "plovoucí vlevo"

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

12. čvn 2014 05:36 #116536
Odpověď od jakub.cr
Začátečník
SUPER.. ! Díky. Ještě jeden dotaz. Je možné na hlavní stránku dát do TOP1-3 články? Aby se po rozkliknutí otevřel?

12. čvn 2014 19:11 #116553
Odpověď od jakub.cr
Začátečník
žádný nápad jaký použít modul ? :blush:

12. čvn 2014 19:22 #116554
Odpověď od jakub.cr
Začátečník
Chtěl jsem ještě doplnit post, ale nepovedlo se mi ho upravit.

na testovacím webu: tinyurl.com/n7ca6ss

bych rád dal pevnou velikost pro moduly TOP 1 až TOP 3. Je nějaká možnost?

13. čvn 2014 09:06 #116562
Odpověď od Bong
Moderátor
Samotná Joomla vám nabízí spoustu možností jak zobrazit článek v modulu. Stačí si vybrat z modulů:

Články - Aktuality
Články - Archivované články
Články - Kategorie článků
Články - Nejčtenější články
Články - Podobné články
Články - Upoutávka
Články - Články z kategorie

Další možností je vyhledat si vhodný modul na JED .

S tou šířkou bych se netrápil, máte tam pozic hromadu , zřejmě plánujete mít ty moduly s články vedle sebe nad obsahem. Co takhle použít pozice maintop_x?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum