Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Šablona vytvořená v Artisteer 4

20. pro 2013 19:13 #113369
Zdravím...
prosím o radu... vytvořil jsem si šablonu v Artisteer 4 a vše probíhalo ok i nahrání do Joomly 3.2 .

Potřeboval bych poradit s hlavní stranou... viz obrázek... na hlavní stranu bych potřeboval dát obrázek cca přes 1/3 strany. a pod něj odkazy tak jak jsou na obrázku... uloz.to/x9XcFvqP/problem-jpg
Vyzkoušel jsem vše co jsem mohl a němohu přijít na to jak vytvořit odkazy v barevném čtverečku každý v jiné barvě, tak jak mi to Artisteer 4 vytvořil v šabloně.

Víte někdo jak na to ?
Děkuji za info :)

21. pro 2013 08:11 #113373
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud něco neumí Artisteer, ptejte se na jejich fóru. Máte-li problém se zobrazením webu, musíte dát odkaz na stránky s chybou, jinak vám nikdo neporadí.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

21. pro 2013 20:37 #113382
Odpověď od Dan
Uživatel

Bong napsal: Pokud něco neumí Artisteer, ptejte se na jejich fóru. Máte-li problém se zobrazením webu, musíte dát odkaz na stránky s chybou, jinak vám nikdo neporadí.


O chybě spíše co potřebuji jsem tu napsal... ale myslím si že nastavení hlavní stránky není problém v Artisteer, ale v Joomle... nevím jak jí nastavit aby byla jako na obázku šablony.

21. pro 2013 20:57 #113383
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud se nepletu jedná se o šablonu Targeter a ta je dostupná pro J1.6-2.5. Kde tedy myslíte, že je chyba?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum