Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Artisteer a import obsahu do Joomla! 3.1.5

24. říj 2013 21:39 #112048
Artisteer a import obsahu do Joomla! 3.1.5 od Pavel Vopálenský
Uživatel
Dobrý večer, rád bych se dozvěděl, jestli dělám chybu já, nebo jestli je to vůbec tak, jak to píšou v dokumentaci.
Vytvořil jsem si v artisteeru šablonu i s obsahem. Šablona se dá exportovat jen pro Joomla! 2.5. Protože zatím trénuji na localhost, jakožto poučený amatér, mám obě verze Joomla! 2.5.14 i 3.1.5. Do verze 2.5.14 mi samozřejmě import obsahu šablony funguje. Ale do verze 3.1.5 už ne i když v dokumentaci píšou toto:

Joomla Version 3.0 and above can import content along with templates. This is a means to develop content locally with programs like Artisteer so you can import your whole site in one go. To import your content; Install the template as above, then from the Template Manager: Styles page (Extension > Template Manager) Select your template name in the left hand column (with the heading style), Click the Options tab and find 'Import Content from Template' Button. Click the import button which will activate a pop up modal window then click import or cancel.

A protože, jak jsem se dočetl, doporučují těm co teprve začínají v Joomla! tvořit svůj WEB, aby začali s novou verzí Joomla 3.x.x. Chtěl jsem toto doporučení respektovat a proto se snažím své dílo narvat do nové verze, ale popisovaný import obsahu šablony v ní vůbec nejde i když podporu Artisteeru potvrzují pro verzi Joomla! 3.x.x

Prosím o radu, či vysvětlení, jestli to funguje, nebo jestli jsem tele. Ale už mám pocit, že jsem vyčerpal všechny možnosti, které mě napadly, jakožto začátečníka. Prošel jsem forum a nic jsem tu podobného nenašel, tak jsem si dovolil položit tento dotaz.

Děkuji všem zkušeným za fundovanou odpověď.

05. lis 2013 13:26 #112353
Odpověď od Libor
Uživatel
můžete mi poradit jak nahraji obsah z vytvořené šablony.
Nemůžu najít tlačítko IMPORT CONTENT FROM TEMPLATE... viz text níže.

Joomla Version 3.0 and above can import content along with templates. This
is a means to develop content locally with programs like Artisteer so you
can import your whole site in one go. To import your content; Install the
template as above, then from the Template Manager: Styles page (Extension >
Template Manager) Select your template name in the left hand column (with
the heading style), Click the Options tab and find 'Import Content from
Template' Button. Click the import button which will activate a pop up modal
window then click import or cancel.

05. lis 2013 13:34 #112354
Odpověď od Bong
Moderátor
Vaši otázku jsem přesunul tam kde se to řeší.
Měl byste dotaz položit spíše autorům Artisteeru, nebo si o nich zakoupit licenci. Ono pak začne fungovat víc věcí.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

07. lis 2013 18:26 #112419
Odpověď od Pavel Vopálenský
Uživatel
Děkuji za odpověď, je to tak, moje verze artisteeru už neumí export šablony pro Joomla! verze 3.x.x a kdybych to chtěl, musím si doplatit technickou podporu na další rok, říkají tomu upgrade. Takže jsem řešil problém na špatný straně. Omlouvám se.

Mohu poprosit o informaci, kam jste můj dotaz přesunul, kde se to řeší?

Powered by Fórum