Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak změnit velikost oken s fotkama u phocagallery

05. lis 2012 17:10 #99524
Odpověď od honzin
Uživatel
Tak jsem to tak udělal jak jste mi to poradil. A měl jste pravdu. Označil jsem co jsem potřeboval a dal přegenerovat a už to jede. Díky vám mi spadnul kámen ze srdce. Děkuji mnohokrát. Hold nejsem na to takový odborník jak někteří :)

01. led 2013 23:49 #101487
Odpověď od Petr
Začátečník
Zdravím,

mám podobný problém s Phoca Gallery. Nejde mi však tolik o náhledy, jako o detaily (celkové snímky). V nastavení mám rozměry 1024 x 768 a po kliknutí na náhled bych si představoval, aby fotka byla když ne v maximálních rozměrech, tak aspoň někde kolem. V nastavení Detailu - "Okno s detailem" z těch možností jsem nucen vybrat JAK Lightbox, jelikož potřebuji mít u těch fotek názvy. Nevýhodou je, že ty detaily jsou u této možnosti malé a v nastavení jsme neviděl možnost si je zvětšit. V ostatním možnostech (jiných zobrazení) se fotky zobrazí v podstatě v plné velikosti - avšak u všech variant chybí zobrazený název fotky v detailu. Ještě tam je možnost "Shadowbox", kde jsou jak popisy, tak velké fotky, ale vozí se mi tam s tím menu a celkově se mi líbí nejméně.

Chtěl bych se tedy zeptat, nevíte, jestli někde u JAK Lightbox lze nadefinovat velikost fotek? Případně zda-li je nějakým způsobem možné u těch ostatních řešení dostat do nich ty názvy fotek?

Děkuji za případné rady

Powered by Fórum