Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Kunena

20. bře 2022 10:38 #145962
Odpověď od Luděk Pechanec
Pokročilý uživatel
OK vyzkouším. Děkuji vám.

20. bře 2022 21:04 #145964
Odpověď od Luděk Pechanec
Pokročilý uživatel
Tak už to vypadá, že je to OK. Ještě bych se rád optal, zda je možné pro odpověď v tématu vypnout přihlašování hostů. Rád bych, aby forum fungovalo tak, aby hosté mohli reagovat na příspěvky. Děkuji

25. bře 2022 21:47 #146003
Odpověď od Luděk Pechanec
Pokročilý uživatel
Ještě bych se rád optal, zda je možné pro odpověď v tématu vypnout přihlašování hostů. Rád bych, aby forum fungovalo tak, aby hosté mohli reagovat na příspěvky bez přihlášení. Děkuji

25. bře 2022 22:22 #146004
Odpověď od Cony
Moderátor
Jak Vám neporadím, ale rozhodně doporučuji to nedělat. Dřív nebo později budete řešit tuny spamu.

25. bře 2022 23:35 - 25. bře 2022 23:47 #146006
Odpověď od Bong
Moderátor
Nastavit přispívání pro hosty lze v Kunena fórum: Nastavení - záložka Bezpečnost. Ale, jak je psáno výše, ještě rád to zapnete nazpět.

Možná by bylo řešením nainstalovat plugin, který umožní přihlášení/registraci/ověření pomocí účtu Facebooku a podobně. Uživatelé v drtivé většině sociální sítě používají a nebudete je otravovat zdlouhavou registrací. Prostě se jen přihlásí pomocí svého účtu na sociální síti.

Také bude potřebovat vyřešit správu cookies a souhlasů s nimi, zkuste plugin System - n3t Cookie Consent.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

04. dub 2022 07:24 #146055
Odpověď od Luděk Pechanec
Pokročilý uživatel
Mockrát děkuji. Ještě bych se rád optal na toto:

na webu ltberounka.cz mám na stránce ltberounka.cz/index.php/1-turnus ikonku "forum", která mi zobrazí stránku fóra. Tam je teď jedno téma "1.7.2022 - První den".
Udělal jsem uživatele (1-beh-2022) a přiřadil i heslo. Když ale po přihlášení do fóra kliknu na tlačítko "Rychlá odpověď", nic se neděje. Navíc bych rád, aby tam nebyla tlačítka "Akce" a "Moderovat".

Prosím, dokáže mi někdo poradit, co mám kde nastavit?

Rodiče se budou pro každý turnus přihlašovat pouze pod jedním uživatelem a to pod "1-beh-2022".

Mockrát děkuji
Přílohy:

Powered by Fórum