Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

pomoc s nastavením GDPR pluginu

08. úno 2022 15:49 #145805
Ahojte,
hledám pomoc, na dořešení pár detailů v nastavení tohohle pluginu GDPR , na tohle jsem už fakt lama. Rád zaplatím za odvedenou práci.
Jedná se o tyto body:
2) Google Ads Remarketing Tag se stále spouští pod Analytické, ale ideálně ho potřebujeme pod kategorií Reklama.
3) nastavení blokace Facebook Pixel Pozn. FB pixel na webu visí pomocí pluginu System - Official Facebook Pixel.
4) blokace Sklik a aby se spouštěl ve stejném chlívku jako Google Ads Remarketing Tag - Reklama.

Díky
Ondra

08. úno 2022 16:59 #145806
Odpověď od tomahy
Uživatel
Zdravím Ondro,
Vámi zmiňovaný software jsem testoval a plánoval i jeho nasazení. Řešil jsem i nějaké věci s jeho autorem. Nakonec jsem ho ale ale kvůli různým problémům nenasadil. (např. relativně velká prodleva při odsouhlasení všech cookies)

Doporučuji práci českého vývojaře viz. aktuální verze RC6 zde: bitbucket.org/n3t/n3t-cookie-consent/downloads/
Testujeme a řešíme ten plugin tady: www.joomlaportal.cz/forum/rozsireni-pro-...ent?start=165#145804

Osobně mi tento plugin připadá mnohem lépe řešený ve všech směrech. Nejen coby samotného uživatelského nastavení, ale samotného technického provedení. ;-) Zmíněné problémy by jste tam měl vyřešit podstatně lépe.
Poděkovali: Bong, Ondra

Powered by Fórum