Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Virtuemart - vratné obaly

03. led 2022 16:43 #145442
Odpověď od Cony
Moderátor
Pro přidání něčeho dalšího do košíku existují rozšíření, problém je právě s tou možností upravovat v košíku množství zvlášť nezávisle na hlavním produktu. U vás je tam třeba i ten efekt, že když přidám položku do košíku, v hlavičce se mi píše, že mám v košíku 2 položky (sirup + vratnou láhev).

Bohužel hotové řešení, které by toto umělo jednoduše nastavit jsem nenalezl. U mně to tedy byla otázka vytvoření pluginu na míru v kombinaci s úpravou šablony.

03. led 2022 19:44 - 03. led 2022 19:47 #145446
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
TO beny.rfg

Použil jsem plugin Catproduct, který umí dát dva produkty k sobě a vložit je do košíku spolu ( sm-planet.net/index.php?option=com_conte...blog&id=8&Itemid=110 )


Sorry jako. To je logika.
To už je 5 let off topic - plugin se nedá koupit a podpora nefunguje, pokud nemáte tedy plugin stažený například v gitlabu tak jako my a neudělal jste v něm úpravy pro PHP > 7.2 a pro VM > 3.4.X.
Řekl bych, že to nic neřeší (snad jen hezký linkbuilding?)

Taky sem mohu poslat několik krásných webů, které jsme dělali až po roce 2017 (od kdy už nefunguje Catproduct) pokud máte zájem :)

Nerozumím ale jak to pomůže vyřešit aktuální problém s vratnými lahvemi?
To jako jim ten plugin pošlete nebo co jako?
Přemýšlejte prosím lépe než sem něco takového dáte...

Navíc když už se chcete chlubit a posíláte odkazy, tak jste to měl doprogramovat a ne to nechat jako by to byl nějaký opensource Joomla eshop == nedodělaný a amatérský...

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

03. led 2022 20:10 #145447
Odpověď od Linelabcz
Admin
Ahoj Rudo, mě se ten e-shop líbí a nepříjde mi nedodělaný. Skvělá práce beny.rfg. Jen popup košíku mizí moc rychle, zákazník si ani nestihne přečíst info natož přejít k pokladně. Ale tohle není vlákno kde se hodnotí eshop. takže se omlouvám za OT.

03. led 2022 20:17 #145448
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Ahoj Františku,

ale jak se ti může líbit plugin který v košíku evidentně nefunguje tak jak by měl a z hlediska UX a logiky je absolutně nepoužitelný?
Ale ok, v pohodě, asi máme jinak postavené hranice co je amatérské a co ne :D

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

03. led 2022 20:57 #145449
Odpověď od Linelabcz
Admin
Plugin catproduct jsem hodnotit nechtěl, ten se řešil zde . Reagoval jsem na tvoje hodnocení "eshop == nedodělaný" :) Za mě je to slušný e-shop.

03. led 2022 21:22 #145450
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Tak to každý hodnotíme určitě něco jiného :)

Což je s podivem, zde přece nemluvíme o celkovém e-shopu, ale diskuse začalo o pluginu který má zajišťovat vratné láhve.
A to nejenom přidání do košíku jako produkt, ale že

ale zároveň zákazník má možnost zvolit že obal vrací, tzn. opět se mu odpočte


Takže - Já se tedy vyjadřuji k tomuto:

Nevýhoda je, že na stránce košíku si zákazník může ten obal vyhodit, to se mi ještě nepodařilo ošetřit...


7 produktů, v minikošíku 14, v košíku možnost smazat vratné láhve.
To je prosím to co považuji za nedodělané a amatérské.
Když už se ten plugin přeprogramoval, tak se mělo doprogramovat pořádně.

Až zde bude vlákno na hodnocení e-shopu (tak jako je v Joomla.org a na VM sekce pro nově vytvořené weby/eshopy) tak se k němu milerád taky vyjádřím :)

Už to je jasné? :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Přílohy:

Powered by Fórum