Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Virtuemart - zákaznické skupiny a slevy

29. lis 2021 12:20 #145219
Virtuemart - zákaznické skupiny a slevy od Leoš
Pokročilý uživatel
Zdravím vás,
už jsem pročetl a vyzkoušel během několika hodin snad vše co jsem na netu našel a pořád v tom mám hokej.

Mám poslední verzi VM a Joomly 3, a nemohu přijít na to jak vlastně správně fungují zákaznické skupiny, na které chci uplatnit slevu.

Potřebuji:
3x zákaznická skupina, každá bude mít tři jednotlivé slevy např. 10%,20%,30% na produkt. Slevy se budou týkat pouze produktů od vybraných výrobců.

Vše jsem si nastavil dle dokumentace VM, dle fora na VM doladil. Ale:
- pokud mám už někde na eshopu použitou slevu, která je pro všechny zákazníky bez rozdílu skupin, přičte se ke slevě pro skupinu kterou jsem si vytvořil. Nikdy se mi nepodařilo to nějak omezit.

- další chybu mi to háže v administraci VM, když chci přiřadit určitému zákazníkovi určitou skupinu - končí to na chybovém hlášení - nějak automaticky mi vždy a u všech zákazníků, při rozkliknutí profilu zákazníka ve VM adminu nastaví moje přihlašovací jméno administrátora a nelze to změnit: NECHÁPU PROČ.

Prosím, je tu někdo, kdo by mne navedl na nějaký postup, jak dál, jak si udělat přesnou představu o tom jak to celé funguje?

Moc díky
Leoš

Powered by Fórum