Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

SP Page Builder - galerie, chat, dokumenty

22. lis 2021 21:29 #145191
SP Page Builder - galerie, chat, dokumenty od Luděk Pechanec
Pokročilý uživatel
Dobrý den,
na adrese www.rozbuska-test.cz/ltberounka/index.php/2022-1-turnus-galerie mám nainstalován modul "SP Image Gallery" pro SP Page Builder.
Tento modul jsem vložil do stránky SP Page Builderu a zobrazují se mi fotky pouze v jednou sloupci.
Prosím, nevěděli byste, jak mám nastavit více sloupců? A nebo, nevíte o nějaké galerii, kterou bych mohl jednoduše vložit do SP Page Builderu, a nejlépe aby uměla přečíst obrázky z daného adresáře, které se tam nahrají přes FTP ?

A ještě bych požádal o další radu. Rád bych vytvořil v SP Page Builderu stránku, kde by mohli rodiče přidávat příspěvky/komenty, nebo nějaký chat (čet) a stránku, na které by byly ke stažení dokumenty pro rodiče. Dokážete mi poradit, jak to mohu udělat?

Mockrát děkuji

J 3.10.3

22. lis 2021 21:59 #145192
Odpověď od Cufe
Admin

Luděk Pechanec napsal: jak mám nastavit více sloupců?

V menu položce si zvolte, kolik sloupců potřebujete. V galerii to tam je možné nastavit.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

22. lis 2021 22:33 #145193
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

stránku, na které by byly ke stažení dokumenty pro rodiče


Zkuste Phoca Download.
Budete ale muset mimo SP Page Builder s největší pravděpodobností (pochybuji že by výrobci page builderu zahrnuli možnost "Nahraj si svou vlastní komponentu do našeho view"

Což Vám ale zaś tak zásadně nevadí, položky menu je možné obecně kombinovat mezi page builderem a joomla.

stránku, kde by mohli rodiče přidávat příspěvky/komenty, nebo nějaký chat (čet)


Obdobné, jen z hlavy nevím kterou free komponentu použít. My používáme placené komponenty.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

23. lis 2021 10:57 #145194
Odpověď od Cony
Moderátor

Rudolf napsal: Budete ale muset mimo SP Page Builder s největší pravděpodobností (pochybuji že by výrobci page builderu zahrnuli možnost "Nahraj si svou vlastní komponentu do našeho view"

S tím by mohlo pomoci rozšíření Component Anywhere .

Powered by Fórum