Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Virtuemart šablona v administraci

27. zář 2021 21:56 #144864
Odpověď od Pavel [byPV]
Začátečník

Rudolf napsal: to Pavel:

Welcome zpět :)


Díky ;-)... Avšak já na to tu nezanevřel a sem tam to tady prolistuji, ale očividně to tu zvládáte sami, tak se vám do toho nepletu B)... Dnes byla nálada si to zase zkusit :-D...

28. zář 2021 10:37 #144865
Odpověď od Sylvie
Nováček
Hezký den přeji,

děkuji za komentář, jen pro zajímavost - s tím zaškrtáváním beta verze jsem si také hrála a žádná změna. Šlo mi o ty velké dlaždice s nabídkou, ale už se tím nezabývám.

:) :) tak ať nám život plyne hladce - a to nejen v Joomle!

28. zář 2021 13:11 #144866
Odpověď od Pavel [byPV]
Začátečník

Sylvie napsal: Hezký den přeji,

děkuji za komentář, jen pro zajímavost - s tím zaškrtáváním beta verze jsem si také hrála a žádná změna. Šlo mi o ty velké dlaždice s nabídkou, ale už se tím nezabývám.

:) :) tak ať nám život plyne hladce - a to nejen v Joomle!


No ta volba by předpokládám měla tu šablonu měnit i u Vás (píšete, že žádná změna), ale Vy jste očividně neřešila problém s šablonou, nýbrž jen ty dlaždice. Jak jsem psal, tak ty tam také nemám (nezávisle na šabloně) a myslím, že tam nejsou od VM 3.x už vůbec. Tím chci jen říci, že to možná vůbec s šablonou nesouvisí, ale nezkoumal jsem to (kdo ví, jestli tento rozcestník někdo vůbec používal, když se ho zbavili).

Jelikož však jde jen o odkazy v rámci komponenty, tak by určitě nebyl problém si to tam případně přidat v kódu layoutu ručně.

To jen pro info, ať to má nějaký závěr ;-)... Chápu, že to už neřešíte ;-)...

Powered by Fórum