Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

ADS manager - po přihlášení do členské zóny se nezobrazuje detail inzerátu.

10. srp 2021 21:39 #144673
Prosím o radu.

na webu www.cesky-fousek.cz je inzerce pro prodej a hledání štěňat klubového plemene.
Vkládání inzerátů funguje jak pro přihlášené tak pro nepřihlášené.
Pokud nejsem na webu přihlášená (jako běžný uživatel), zobrazuje se mi po rozkliknutí celý inzerát, včetně kontaktu. Jakmile se přihlásím, tak se KONTAKT nezobrazí a napíše

"KONTAKT
Pro zobrazení kontaktu nemáte požadované oprávnění"

prohledala jsem jednotlivé nastavení kategorií, kolonek inzerátu, ale nepodařilo se mi najít co nastavit, aby se vše zobrazovalo.
Předem děkuji za rady
Draha

12. srp 2021 19:37 #144675
Odpověď od Bong
Moderátor
To se deje i vam, kdyz se prihlasite, jako administrator?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

14. srp 2021 21:08 #144679
Odpověď od Draha
Pokročilý uživatel
Ano, i když se přihlásím jako administrátor.

16. srp 2021 14:48 #144681
Odpověď od Draha
Pokročilý uživatel
Ještě jsem si vzpomněla že to dělalo až od určité aktualizace ADSmanageru případně Joomly, bohužel jsem tomu nevěnovala plnou pozornost a tak nemám poznamenané od které.

16. srp 2021 17:15 #144682
Odpověď od Bong
Moderátor
Těžko radit. Zkusil bych postupně downgradovat Adsmanager dokud nenajdete verzi, která fungovala. Nebo naopak zkusit poslední verzi, která vyšla před pár dny.

Také přejděte na tlačítko Možnosti a zkontrolujte nastavení Oprávnění, alespoň Superuser má mít všechno zelené.

A v administraci komponenty Adsmanager - Konfigurace - záložka Kontakty zkontrolujte a znovu nastavte Zobrazit kontakt. Výchozí je Public.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

17. srp 2021 21:00 #144685
Odpověď od Draha
Pokročilý uživatel
Děkuji, budu zkoušet vrátit se k verzi, která fungovala.
přístup ke kontaktům je nastaven na PUBLIC, ale ani to nepomohlo.
Superuser má vše povoleno.

Powered by Fórum